شادیبا  
[ ۸۶/۱۰/۴ در ساعت ۲۲:۳۲  ]

سلام خانم دکتر . دیدی آدم وقتی شاعر شعری را بداند تیز بین تر بهش نگاه میکند .این شعر قبلا که خواندم یک جوری دیگر بود الان با وجد شعرت را خواندم . آفرینت باد بر این ذوق و طبع روانت .رضا منتظمی  
[ ۸۶/۱۰/۲ در ساعت ۲۰:۵۲  ]

سلام. ممنونم که وقت گذاشتید و پاسخ دادید. همین قبول داشتن حضور مخالف هست که شما و همسر محترمتون آقای دکتر مهاجرانی رو از خیلی های دیگر متمایز میکنه. من خیلی از حرفهای شما رو قبول دارم و با خیلی دیگر موافق نیستم ولی از همه مهمتر برایم این است که شما وجود و حضور یک شخص نسبتا مخالف رو در سایتتون قبول کردید و با صبر و منطق بهش جواب دادید. ای کاش خیلی های دیگر از هم شما یاد میگرفتند. اگر روزی هم من هم شما به ایران برگشتیم و شما کاندیدای مجلس بودید، مطمینم که به شما رای خواهم داد.
متاسفانه به کتابهاتون دسترسی ندارم که بخوانمشون، ولی حتما مرتب به سایتتون سر میزنم و نوشتهاتون رو میخوانم. موفق باشیدرضا شکوهی  
[ ۸۶/۱۰/۲ در ساعت ۱۷:۵۶  ]

تبریک عید گذشته و همچنین تبیرک عید ولایت0
با آرزوی سلامتی برای سرکاره علیهسين صاد  
[ ۸۶/۱۰/۲ در ساعت ۰۰:۲۰  ]

دوست می دارم هر آنکس دوست می دارد تو را
در دلم جز مهر تو، جز مهر آنکس مهر می ورزد تو را
مهری نمی ماند به جا
زين سبب يک مهر بودم نازنين
چون نمی ديدم کسی مهرت بورزد در زمين
اينک اما مهر در من دو شده است
آن جميله مهرورزی که به تو دل داده است
در حياط قلبم اينک جا شده است.

برای شما، فی البداهه!شادیبا  
[ ۸۶/۱۰/۱ در ساعت ۱۶:۰۴  ]

سلام خانم دکتر . به نظرم زیبنده نیست فرد فر هیخته ای مثل شما این گونه پاسخم دهد !درست است که ما باید به محتوای گفتار نگاه کنیم اما گاهی ما شعری می خوانیم و مخاطب از ما شاعر آن را می خواهد. یعنی بحث بر سر محتوا نیست بلکه سخن بر سر مستند و استناد است . شاید هم شعر از خود شماست و از سر شکسته نفسی نمی گویید . ولی ممنون میشم که بگید از کیست؟
-------------------
salam
az khodam boodمريم  
[ ۸۶/۱۰/۱ در ساعت ۰۹:۰۶  ]

سلام
خيلي دوست تون دارم خانم دكتر
عيدتون مبارك
مريمamin  
[ ۸۶/۱۰/۱ در ساعت ۰۸:۵۲  ]

salam
eide ghorban va shabe yaldatoon mobarakشادیبا  
[ ۸۶/۹/۳۰ در ساعت ۲۰:۲۸  ]

سلام خانم دکتر . من هم به شما تبریک میگم عید قربان را . به خود هم اندکی نظر افکنیم آیا هوای نفس خودرا سر بریده ایم ؟! یا او مارا هر روز به قربان گاه می برد؟ راستی شعری که نوشته ای از کیست؟
-----------------
سلام
اميدوارم كه چنين باشد
چه اهميت دارد كه شاعر كيست.مضمون شعر مهم استرضا منتظمی  
[ ۸۶/۹/۲۹ در ساعت ۰۲:۱۹  ]

سلام جمیله خانم. ببخشید من فکر میکنم از پست قبلی من برداشت اشتباهی کرید و دلگیر شدید. من قصد تعرض نداشتم. مطمینا که شما نماینده تهران بودید و با رای مردم هم انتخاب شدید. سوال من رو شاید اشتباه متوجه شدید من فقط منظورم این بود که جو بعد از انقلاب (اعدام سیاستمداران زمان شاه ، رد صلاحیتها و هزار فیلتر دیگه که شما بهتر از من میدونید) باعث این شد که انتخاب مردم به قشر خاصی محدود بشه که خوب این درست نیست و کلا انتخابات رو زیر سوال میبره. من پرسیدم که اگر این جو نبود آیا باز هم شما نماینده تهران انتخاب میشدید و یا اینکه نه این جمهوری اسلامی بود که شما رو تا پشت در مجلس برد جلو؟
از این هم که گفتم "در این حد بودید که نمایندگی ایران رو کنید" خوب انصافا کیفیت سیاستمدارهای ایران بعد از انقلاب شدیدا افت کرده شما از هر جهت نگاه کنید ایران قبل از انقلاب در جهان وجه بهتری داشت مثلا آقای رفسنجانی که از بهترین سیاستمداران جمهوری اسلامی هستند رو مقایسه کنید با آقای هویدا.
در آخر امیدوارم که از سوال من ناراحت نشده باشید. به هر حال به عنوان یک ایرانی احساس میکنم حق دارم از کسی که زمانی از مسولین رده بالای کشورم بوده سوالی بپرسم هر چند این در ایران رایج نیست ولی خوب شما که انگلیس هستید این حقوق رو بهتر میدونید
----------------
سلام
اين نكاتي كه در اين كامنت است در كامنت قبلي نبود.احتمالا در لاي سطور بوده.
به نظر شما اين سوال شما منطقي ست ؟اولا در هر دوري اي ممكن است افرادي در راس كار باشند كه در دوره ديگر نباشند.عوامل متعددي هم در اين زمينه دخيل است كه در اين محدوده ذكر آن نمي گنجد.فكر مي كنم اگر انقلاب نمي شد، چهره اي فرهنگي و دانشگاهي بودم .
در آخر از حوزه سياست و از جغرافياي ايران خارج شويد. فكر نمي كنيد كه در دنيا شاهد افت جدي در حوزه سياست و فرهنگ و ... هستيم.سارا  
[ ۸۶/۹/۲۸ در ساعت ۱۳:۱۷  ]

سلام عزیزم
این شعر را خودت سرودی؟ خیلی زیبا بود. ..زیبا و لطیف. زیارت قبولdooste ghadimi  
[ ۸۶/۹/۲۸ در ساعت ۱۲:۳۰  ]

درود بر شما و روح لطيف تان
دوست قديمي

: