پيام  
[ ۸۵/۹/۱۹ در ساعت ۰۸:۵۰  ]

شما راحت نظر مي دهيد ولي ما از ردگيري "آي. پي" سيستم و مجازات هاي بعدي مي ترسيم. ببينيد اينها با خوديهايشان چه مي كنند؟ آنوقت به من رحم مي كنند. حكايت توپخانه حاج ميرزا آقاسي را لابد يادتان هست!!H-S  
[ ۸۵/۹/۱۸ در ساعت ۰۴:۵۰  ]

با سلام
مطمئنا تاريخ تكرار خواهد شدوروزي همين عدم صلاحيتها هم به سر خود همين عده مي ايد وبراي ماانچه به جايي نرسد فرياد است.صادقی  
[ ۸۵/۹/۱۵ در ساعت ۱۴:۳۲  ]

خانم دکتر با سلام
از شما بعیده! آخر مگر نمیدانید برای آقایان هدف وسیله را توجیه میکند؟ خوب انتظار داشتید ایشان را حلوا حلوا کنند؟ اگر غیر از این میبود من حتما به آقای جنتی رای میدادم چون مریدش میشدم!
ببخشید که این را مینویسم ولی فکر نمیکنید که تاریخمان را بدون آنکه از آن درس درست و حسابی گرفته باشیم داریم تکرار میکنیم؟
من که آنموقع بچه ای بودم در روستایی دور افتاده ولی فکر نمیکنید که دادن شعار" میکشم میکشم آنکه برادرم را کشت" و یا "... اعدام باید گردد" و هزاران شعار خشن دیگر اول انقلاب نوبت را به خود ما هم خواهد رساند؟
عیسی به رهی دید یکی کشته فتاده
حیران شد و بگرفت به دندان سر انگشت
کی کشته که را کشتی که کشته شدی باز
یا باز که او را بکشد آنکه تورا کشت
آیا در جمع میلیونی که این شعارها را میدادند شما نبودید؟ آیا مرگ را فقط به دیگران روا میداشتید؟ چرا در آنموقع دانشجویان پیرو خط امام به اعمال خشونت آمیزی دست میزدند که الان دامن گیرشان شده؟ اگر بد است لابد برای قربانیان آنها هم بد بوده!
در صورت انقلابی دیگر من حتی حاضر نیستم خون از بینی آقای جنتی بریزد. او در وحله اول انسان است و حق زندگی دارد. برای جنایات انجام شده بدست ایشان هم با دادگاه صالحه موافقم نه با اعدام فله ای! ولی هیهات که از قشر روشنفکر هم داشتن این انتظار کوچک آرزویی است بس بزرگ!!
بیایید یکبار برای همیشه خشونت را نفی کنیم و بابت تمام آن ظلمهایی که به نحوی درانجام آنها (حتی با شرکت در راهپیمایی که شعار آن به نحوی پشتیبانی از ظالم بوده ولو اینکه آن شعا را تکرار نکرده باشیم) دخالت داشته ایم عذر بخواهیم!
میدانید در روستای ما برای آنکه بچه عادت به نفرین کردن نکند میگویند: "نفرین هفت قدم به همه جهت میرود و اگر کسی را پیدا نکند به خود شخص برمیگردد" شکی نیست که این یک خرافه است ولی دارم باور میکنم که شعارهای نفرین گونه ما دارد دامنمان را میگیرد!
ببخشید اگر شما را خطاب قرار دادم ولی برای گفتن حرف دل باید کسی را خطاب کرد وگر نه عقده دل خالی نمیشود.
شاد و پیروز و برقرار باشیدمجموعه فرهنگی هنری تهران  
[ ۸۵/۹/۱۴ در ساعت ۱۲:۵۵  ]


با هدف گسترش فرهنگ شغل یابی برگزار می شود،
ویدئو كنفرانس اصول نوشتن يك رزومه استاندارد
در يك ارتباط زنده صوتي و تصويري با خانم لوا زند(متخصص امور مشاغل)،ویدئو كنفرانس " اصول نوشتن يك رزومه استاندارد" در مجموعه فرهنگي هنري تهران برگزار مي شود. در اين ارتباط مستقيم با خارج از كشور،لوا زند درباره موضوعاتي همچون روندپيدا كردن شغل در شركتهاي داخلي و خارجي،رزومه چيست و چرا به آن احتياج داريم،انواع مختلف رزومه، تفاوت بين رزومه و تقاضا نامه و قسمتهاي مختلف رزومه صحبت خواهد كرد.
گفتني است اين برنامه روز يكشنبه 19 آذر از ساعت 17 الي 19 در مركز همايشهاي اين مجموعه تشكيل مي شود.علاقه مندان براي اطلاعا ت بيشتر با شماره تلفن هاي 7-77641125 تماس حاصل نمايند#hossein  
[ ۸۵/۹/۱۴ در ساعت ۰۷:۳۶  ]

از ماست که بر ماست

: