کارون  
[ ۸۴/۱۱/۲۶ در ساعت ۰۰:۰۹  ]

اگر به مسئله کاریکاتور ها اهمیت نمیدادیم بهتر نبود
اینطوری همه 6 میلیارد جمعیت دنیا رابرانگیختیم تا آنها راببینند
براستی اگر خود رسول الله درمیان ما بود اهمیت میداد
ای کاش در زمانه دیگر ی میزیستما  
[ ۸۴/۱۱/۲۴ در ساعت ۰۶:۲۷  ]

بنظر من جرياني كه ميتواند همان صهيونيست باشد در تاكاپوي بي ارزش كردن مذهب اسلام در نزد ما ايرانيان است چرا كه اسلام پٌر ارزشترين موضوع بوده كه هم در وفاق هم در صبر و هم در كوشش ما مردم بكار آيد ديگر بكفايت نشان دادن دولت كه بنام اسلام است و ديگر خدشه دار كردن اسلام با هياهو براه انداختن در محافل تبليغاتي كه همه آنها نيز در دست صهيونيست ميباشد فقط اميد همانا خدا است كه كيد دشمنان را ميشناسد و نابود خواهد كردمیثم  
[ ۸۴/۱۱/۲۳ در ساعت ۱۳:۰۸  ]

سلام خانم کدیور
با نظر شما کاملا موافقم !
در مورد مطلب قبلی ، می خواهم بگم که : سیاست عین دیانت هست اما این کار فقط از عهده پیامبر خدا یا دوازده امام ( ع ) بر میآید .
و وقتی می شه به این سیستم اعتماد کرد که رهبری آن در دست امام زمان ( عج ) باشد .
به امید آن روز که ....قلمران  
[ ۸۴/۱۱/۱۸ در ساعت ۰۸:۱۱  ]

سلام خانم کديور
اميدوارم هر کسی هر حرفی می زند فقط قصد اصلاح داشته باشد ولی آيا راهپيمايی های دولتی به نظر شما تاثير زيادی دارد؟
اهانت به شخص پيامبر از نظر خيلی ها ناپسند است ولی آيا اين اهانت واقعا با قصد اهانت بوده است يا به قصد نشان دادن انحراف افکار مسلمانان؟ ما به عنوان مسلمان هرگونه توهينی به پيامبر را نمی پسنديم و اجازه رسم کاريکاتور ايشان را در روزنامه ها نداريم همانطور که اجازه چاپ کاريکاتور روحانی ها را نداريم.
آيا اينها از يک جنس توهين اند؟
آيا غربی ها که از نگاه طنز رئيس جمهور و تمامی شخصيتها و پاپ و حضرت مريم و ... را کاريکاتور می کنند هم مثل ما فکر می کنند؟ آيا همه بايد مثل ما فکر کنند؟
باور کنيد واقعا گاهی درک حقيقت سخت است. گاهی انسان نياز به موشکافی مسائل دارد. کاش راحت می شد در مقابل هر حادثه ای موضع گرفت. کاش هر موضوعی را به راحتی می شد نفی را قبول کرد.
به اميد آزادمنشيعلی  
[ ۸۴/۱۱/۱۵ در ساعت ۱۳:۵۱  ]

چند ماه پيش مطلبی در روزنامه ای خواندم در باره کنفرانسی به نام چه کسی برای اسلام حرف خواهد زد و واقعا چه کسی يا چه کسانی حق دارند برای اسلام حرف بزنند. به هر حال چه باور کنيم چه نکنيم هب لطف تبلیغات از یک طرف و اعمال افراطی از طرف دیگر در ديد بسياری از عامه مردم اروپا اسلام با ترور برابر است. چه کسی می تواند چهره واقعی اسلام را به جهان نشان دهد؟ اصولا چهره واقعی اسلام کدام است ؟خواننده  
[ ۸۴/۱۱/۱۵ در ساعت ۰۸:۲۸  ]

اما واقعا هیچکس راه حل نمی دهد؟ حالا چه باید کرد؟ مساله این است. تحلیل ماجرا کافی نیست.چه کسی اهمیت میدهد؟  
[ ۸۴/۱۱/۱۵ در ساعت ۰۳:۴۹  ]

بايد کفشها را کند، با مسلمانان نشست، چای خورد، به قرآن گوش داد و حتا اگر پا داد، نماز هم خواند. آنها سريع تحريک ميشوند اما به همان سرعت هم خر ميشوند.
از نامه های يک دیپلمات قديمی انگليسی
اروپای آزاد کجا و بريتانيای کبير و اتازونی کجا؟ کشوی ميز من پر است از کاريکاتور خدا