قلمران  
[ ۸۴/۶/۱۰ در ساعت ۱۲:۴۶  ]

سلام
همان ضرب المثل باز هم قابل استفاده است.aida  
[ ۸۴/۶/۱۰ در ساعت ۰۳:۳۴  ]

اين رای بازی ها را جمع کنند تا دست کم بدانيم با چه نوعی از حکومت طرف هستيم. نمايش خيمه شب بازی جالبی ست و بنظرم بحث بر سر آن بيهوده است . صلاح نبود اين چهارنفر وزير بشوند که نشدند و گر نه نميشد از آسمان ۱۰ رای اضافه بريزد يا دو نفر از آقايان بعد از شمارش يادشان بيفتد که رای ندادند و کاغذهايشان را اضافه کنند؟/ ايرج ميرزا را کم داريم که برايمان شعر بگويدمهدي  
[ ۸۴/۶/۹ در ساعت ۱۵:۳۷  ]

سلام خانم کدیور
از كابينه حجت الاسلام خاتمي تحت عنوان قوي نام برديد كه جاي سوال دارد.(وزير خارجه خوبي داشتيم يا براي مثال رابطه وزير اقتصادمون با رييس بانك مركزي خيلي تحسين برانگيز بود يا وزير اطلاعات قوي يا وزير با سواد بازرگاني كدام؟)
و اي كاش منظور خود را در رابطه وزرايي كه كار اجرايي نكردند بيان مي كرديد.
در رابطه ي پيروز بودن در انتخابات نيز بايد خدمتتان عرض كنم كه آبادگران شوراها پيروز اصلي است زيرا كمرنگ شدن چهره هاي بسيار پرآوازه مثل دكتر توكلي و ...
و مخالفت جدي بعضي ديگر از كابينه (دكتر افروغ كسي كه سالها در جلسات انصار سخنراني مي كرد و شركت داشت) كه شايبه اين را ايجاد ميكند كه بدليل عدم حضور در كابينه چنين انتقادات تندي بر زبان راندند نشان از عدم نقش آنان در انتخاب كابينه است.
يك مورد ديگر بروز مسايلي چون ساده زيستي ميان مديران كه فراموش شده بود .(من به چشم خويش ديدم حضور آقاي صفار هرندي و حجت الاسلام رييسي را بدون هرگونه محافظتي در نماز جمعه)
در اين راستا (کابینه احمدی نژاد و خاتمی و وجه افتراق مجلس ۶و۷) صحبت زياد است و اين حقير وقت سركار را نمي گيرم .

هم دبیرستانی فرزندتان(دبیرستان فرهنگ)
مهدی .م
اميد است صحبتهايم را بر روی فرهنگی بودنم نگذاريد.shirin  
[ ۸۴/۶/۹ در ساعت ۱۲:۳۱  ]

سلام بانوی نازنين .خسته نباشيد.غيبتم طولانی شد دلتنگ شدم.ديشب ديدم برنامهء شما رو تاسف خوردم که خانم بيات مدام اصرار داشتن که در مجلس ششم فرصت سوزی شده به خاطر چالشهای موجود. در صورتی که قوانين وضع شده در مجالس ششم و هفتم جای تفکر دارد .دلمشغولی مجلس ششم دنبال کردن حقوق واقعی زنان بود دلمشغولی مجلس هفتم سقف مهريه تا ۲۰۰ سکه است!کاش اينها میفهميدندکه مشکل مردم لباس عروس و .....نيست. اينقدر اينها با مسايل سطحی برخورد می کنن چون تا جلوی پاشون رو بيشتر نمی بينن و بعد افتخار می کنن که ما اينکار و کرديم و ...........خانم کديور فقط مردم سر کارند همين احمدی نژاد می خواد عدالت رو برقرار کنه ؟مقايسه کابينه احمدي نژاد و خاتمی فقط يک شوخی می تونه باشه مقايسه صفار هرندی با اقای مهاجرانی مقايسه پورمحمدی با اقای نوری و........البته بيشتر از اين انتظار نداشتيم اينها خوب مردم را شناختند با مشتی دروغ و تظاهر عامه مردم را راضی می کنند .به کجا می ريم نمی دونم ؟کا ش می پرسيد که اينها کارشکنی هارو قبول دارن که ميگن فرصت سوزی شده هر چند شما گفتيد ما تهديدها رو به فرصت تبديل کرديم چقدر بانو توی اون سالها تنش داشتيدهر چند اين مردم فراموشکارن ولی من به حرمت اون سختيها بانوی نازنين خطابتون کردم.