عبدالله  
[ ۸۴/۶/۹ در ساعت ۱۰:۴۱  ]

با سلام به شما
زماني بنيانگذار فقيد جمهوري اسلامي خطاب به عده اي از سياسيون بدين مضمون گفتند كه شما از اداره يك نانوايي هم عاجزيد چه رسد به مملكت داري! حال لازم است اين موضوع با روي كار آمدن اخلاف همان جماعت به مردم شهيدپرور هزينه پرداز هم به مانند رهبرشان اثبات شود. بالاخره اين هم از مزيت هاي دموكراسي و مردم سالاري به شيوه وطني است ديگر. باشيم و ببينيم شايد خلاف آنچه ما فهميده ايم اتفاق بيافتد و اين آقايان - كه فرياد وا معيشت شان گوش فلك را كر كرده بود و امروز آرام آرام مي روند كه موضوعات مهم تر ديگر را در دستور فعاليت هاي خود قرار دهند چون مشكلات معيشتي بحمدالله با روي كار آمدن دوستان، خود به خود حل شد و رفت پي كارش! و تنها ماندند مشكلات كوچك ديگر مثل لباس خانم ها و آقايان، مسأله اتم و... - همه مسائل كشور را در همين دوره حل كردند و ما را به همان باغ سبزي كه وعده اش را داده اند بردند خدا را چه ديدي؟ من كه كاملا يقين پيدا كرده ام كه اين كشور با امدادهاي غيبي اداره مي شود شما چطور؟قلمران  
[ ۸۴/۶/۸ در ساعت ۲۳:۰۸  ]

سلام
يه جوری از اين حرفها گفته ايد که انگار انتظاری غير از اين داشتيد؟!
ولی اينها همه همان نسيم است...راد منش  
[ ۸۴/۶/۸ در ساعت ۱۵:۵۵  ]

سرکار خانم دکتر کدیور
به نکته مهمی اشاره فرمودید البته از جناب دکتر عارف هم انتظار میرفت همانطور که گفته بودند به دانشگاه برگردنند. حضور ایشان در کابینه که دیشب در سیمای جمهوری اسلامی به نمایش درآمد باعث تعجب شد .هما  
[ ۸۴/۶/۸ در ساعت ۱۲:۴۶  ]

خانم دکتر کديور!
چند روز پيش آقای هادی خرسندی شاعر طنز پرداز کشورمان يک رباعی بر وزن رباعيات خيام در زمینه زمينه گام به پس مدنظر شما سروده اند. که شنيدنش خالی از لطف نیست:
تا چند ز دست خویش دلخون بشویم؟
تا چند اسیر بخت وارون بشویم؟
اینطور که رفته ایم ما پس پسکی
ترسم دو سه سال ِ بعد میمون بشویم

موفق باشید.محمد  
[ ۸۴/۶/۸ در ساعت ۱۲:۱۹  ]

اگر چه روزهای اول خيلی از محافظه کاران می خواستند به گونه ای خود را به آقای احمدی نژاد وصل کنند، اما واقعيت امر اين است که کم کم همانها هم به گونه ای نا اميد و شرمنده شده اند.
آقای احمدی نژاد هر روز که به پيش برود، بيشتر حمايت محافظه کاران را از دست می دهد. زيرا برخلاف شعار کابينه ۷۰ ميليونی، حتی کابينه اش در بردارنده آن ۳۵٪ جمعيت رای دهنده اش نيست. ايشان از افرادی هم وزن خودشان گروهی را تشکيل داده اند که در برابر وزنه سنگين جريانات داخل کشور، حتی جريانات هم گرا، تاب نخواهد آورد.
مزاحمان و مخالفان اصلی وی همان جريان محافظه کار و امنیتی است. گروه مقابل فقط بنشينند و اين مسابقه را تماشا کنند.