.[dvtjd  
[ ۸۴/۳/۲۵ در ساعت ۰۷:۴۱  ]

.خانم محترم سلام
از اينکه در جرگه طرفداران معين نيستيد متاسفم
ديگر مطالب شما برایم لطفی ندارد
عالم بی عمل زنبور بی عسل است ه الف جیرفتیshayan  
[ ۸۴/۳/۲۵ در ساعت ۰۱:۰۲  ]

سرکار خانم کديور

از قديم گفته‌اندکه مرغ همسايه غازه!

ما خودمون در اين ايران ۴۲ سال پيش به قول شما زنانمون با همت آن خدابيامرز صاحب حق رای شدند. بنده خدا به خاطر این کار چه از دست شماها و علما و مراجع شما که نکشيد!

۴۰ سال قبل وزير زن داشتيم آنهم نه از اين وزرای کشکی و تشريفاتی که وزیری با کلی قدرت که تمام سيستم آموزش و پرورش را عوض کرد و سطح آموزش و پرورش را بالا برد. به جای دستت درد نکنه بعد از مشارکت فعال زنان در انقلاب! بنده خدا را کردید تو گونی و تیربارنش کردید و معلوم نشد آرامگاهش کجاست؟

در آن زمان نه تنها يک وزير که از فرماندار و استاندار و شهردار و تیمسار و مدیر زن بگیر داشتیم تا ملکه‌ای که میتوانست به جای شاه پس از مرگش بنشیند و تا بلوغ ولیعهد پادشاهی کند!

چه تهمتها؟ چه ناسزاها ؟ چه اراجیفی که بارشان نکردیم و چه بلائی که بر سرشان نیاوردیم؟ هنوز هم که هنوز است آنقدر جرات و جسارت و صداقت نداریم که صادقانه در مورد آنها که بهترین ها را برایمان می‌خواستند و همه چیز را دو دستی و گاه به زور به ما میدادند دو کلام بی کینه و نفرت بنویسیم.

راستی هرگز فکر کرده‌اید چند کلامی راجع به خانم پارسا و ظلمی که به او رفت بنویسید؟ هرچند میدانم از شما که از ۴۲ سال پیش بدون اینکه بگوئید آن حق رای را چگونه بدست آوردید (با فعالییت‌های همان خانم پارسا و شاه) ناگهان به حضور پیشگامانه زنان در به ثمر رساندن انقلاب میپرید و به همین سادگی تاریخ این دوره را به راحتی آب خوردن هذف میکنید چنین انتظاری ابلهانه‌ست. ولی برای خودتان هم که شده منصفانه قصاوت کنید. هرچند باز از پیشگامان آن انقلاب و مریدان آن مرجع بیش از این انتظار داشتن بیهوده‌ست!

تا مردمی اینچنین نمک نشناس هستیم حالا حالاها بايد حسرت کويت و سوريه و مالزی را بخوريم! و چرا که نه؟

از قدیم گفته‌اند که خود کرده را تدبير نيست بگذار افتد و بيند سزای خويش!

شاد باشیرامتین گلبانگ  
[ ۸۴/۳/۲۴ در ساعت ۱۶:۰۲  ]

سلام خانم کدیور
دکتر سروش در کتاب فربه تر از ایدئو لوژی از قول ملا هادی سبزواری که او هم از اسفار اربعه ملاصدرا مطلب می گوید، اشاره به این می کند که زنان در شمار حیوانات هستند و چون خداوند می خواست مردان از آنها دوری نکنند چهره ای انسانی به آنها بخشید..... چه توقعی از این جماعت دارید که وزیر زن انتخاب نکنند همین که اجازه رای دادن به زنان را می دهند باید خوشحال بود روند سپردن امور به دست زنان با لیاقت به اندازه فرآیند دمکراسی طولانی است...
یا علی مددقلمران  
[ ۸۴/۳/۲۳ در ساعت ۱۴:۱۶  ]

سلام
زمانی که در هرم قدرت بوديد در مورد حقوق حقه زنان و ديگر مسائل از قبيل قدرت مطلقه و ... چقدر صحبت کرديد؟ لطفا در اين مورد خاطراتتان را بگوييد . به نظر اينجانب کمتر کسی چون آقای عبدالله نوری در اوج قدرت با بيان نظراتش خود را از قدرت انداخته و در دلها می نشاند.
ممنون