Saeed-Safaey  
[ ۸۴/۳/۸ در ساعت ۲۳:۵۹  ]

با سلام
به عنوان كسي كه در آن سالها از نحوه عمل آقاي گنجي و برخي ديگر از اصلاح طلبان انتقاد هايي داشتم( و هنوز نيز عليرغم باور به حسن نيت آنان ؛آن انتقاد ها را وارد مي دانم) امروز و در مقابل رفتار غير قابل توجيه با وي كه حتي به لحاظ سياسي نيز نمي توان بر آن سودي مثصور شد ؛ دفاع از آقاي گنجي را وظيفه اي انساني مي دانم و اميدوارم همچنان كه شما گفته ايد عقلاي قوم بيش از اين سكوت را روا ندانند تا خسراني بيش از اين را شاهد نباشيم.محمد  
[ ۸۴/۳/۸ در ساعت ۱۹:۱۷  ]

سلام. اين اقتدارگرايان به جز روشهای حذفی و امنيتی راهی را بلد نيستند. فعلا شخصی مقام پرست و جاه طلب به نام ... را پيش کرده اند و سرانجام همانند هويدای شاهنشاه برای بستن دهان مردم خود محاکمه اش خواهند کرد. خسر الدنیا و الاخره.
هواداری آشکار آقای هاشمی رئیس قوه قضائیه از ایشان با حمایتهایی مانند ... و یا برگرداندن پرونده باقی با درخواست ... و غیره می رساند که این امامزاده (هاشمی شاهرودی )هم شفا نمی دهد و برای رد گم کردن است.
اما آقای هاشمی شاهرودی و هم پیمانان بدانند که خود سرانجام ..... البته در مثل مناقشه نیست. نمی خواهم در اینجا بگویم که فعلا کسی نقش شاهنشاه را دارد و قرار است دوباره انقلابی بشود.
استراتژی آنها در کوتاه مدت برایشان مفید بود (نهایتش به دست گیری مجلس هفتم!!!) ولی حتی در میان مدت به جز ... چیزی برایشان نخواهد داشت. همانطور که نشانه های آن ظاهر است و حامیانی چون قالیباف دارند پایشان را کنار می کشند و خود را از مجری بودن و هم دست بودن تبرئه می کنند و لباسهای زیبا می پوشند که بگویند ببینید اصلا ما تیپمان هم به آنها نمی خورد.
یکی از ترسهای این اقتدارگرایان ترس از بوجود آمدن قهرمانان در دل مردم است که نمونه آن را می توان در برخورد با مساله جایزه صلح نوبل خانم شیرین عبادی دید که با رفتارهایی حساب شده خواستند او قهرمان در نظر نیاید. چون آنها دریافته اند که مردم در حال جستجوی قهرمانی هستند که به دور او جمع آیند. البته قصد ندارم که قهرمان پروری را تائید کنم.
به هر حال آنها بی سیاست هستند و به جز زور و رفتارهای رعب انگیز و امنیتی راهی دیگر را نمی شناسند که خوشبختانه با این ناشی گریهای خود، گنجیها را گنجی قهرمان می کنند.
مطمئن هستم که علیرغم تمامی نظر سنجیهای قبلی معین همانند خاتمی در دقیقه نود آرای اکثریت را برای خود خواهد کرد . امیدوارم با فضایی که از زمان خاتمی بوجود آمده و با استفاده از تیمی نابغه و باهوش دکتر معین بتواند با اقتدار و با سیاستی هوشمندانه با هدایت سکان دمکراسی آنچنان هوشمندی را در ملت بوجود آورد که هیچ کس نتواند نگاه چپ به اندیشمندان این ملت بیندازد. چه برسد نالایق ترین افراد این ملت (...) آنها را محاکمه کند و به آنها بگوید لطفا اتهامات خود را بنویسید!!!!!!!
امیدوارم که این نوشته را امکان نشر بدهید و دردسری هم برایتان ایجاد نکند.
مجید  
[ ۸۴/۳/۸ در ساعت ۱۷:۳۷  ]

سلام
آیا خط قرمز نظام رفسنجانی است که گنجی مجازات مخالفت با او را میکشد؟Ehsan  
[ ۸۴/۳/۸ در ساعت ۱۱:۰۶  ]

Salam: Ghatan har cheghadr ham ke az in sardare ghalam Akbare Ganji benevisim kam mibashad.Ganji ghahremane nasly ast ke khahane nahadineh shodane democracy dar Iran mibashand..Ganji tobenameh ra emza nakard chon o yek ghahreman ast va mikhahad ghahreman baghy bemanad...O hamchon ghahremane meliyeman Dr Mosadegh namash dar tarikh baghy khahad man...va ghatan har kas az o benevisad farda ehsase sharmsary nakhahad kard...mamnon ke az on neveshtid...mahya  
[ ۸۴/۳/۸ در ساعت ۰۴:۳۴  ]

salam bar azadi va tamame azadikhahan
dorod bar akbar khane ganji ke hata ie zare az aghaiedesh aghab neshini nakarde .
ba omid be vojode in chenin adamai haste ke edea mikonim durane zor,sarkobgari,farib,......adamaie malomolhal tamom shodemina  
[ ۸۴/۳/۷ در ساعت ۲۳:۴۷  ]

che ziba neveshtid
tashakor mikonam yady az ganjy kardid
va omidvaram ta sahba 6 sale nashode ganjy azad besheShahriar  
[ ۸۴/۳/۷ در ساعت ۲۳:۴۷  ]

بنام خدا
ميدانيد جرم اصلي گنجي چيست؟ بت شكني ابراهيم وار و علي وار !!!
او شيعه علي ست. شكستن بت هاي بزرگ , ابتدا نياز به حرمت شكني و اقتدارزدايي دارد كه او اين كار را كرده ست و حال با تمام هستي اش دارد شكنندگي آنها را فرياد ميكشد. هركس كه خود را شيعه ميداند بايد با او همصدا شده و اين راه را تا خرد شدن بت هاي بزرگ و برآمدن آزادي انسان فرباد كشد. صداي او صداي اميد, مبارزه, مقاومت و پيروزي ست. صدايش را ميشنويد؟
(بنازم چشم مستت را)!!!