وحيد فلاحي  
[ ۸۴/۲/۲۰ در ساعت ۱۴:۰۴  ]

سلام :
در بند دوم مطلب در مورد نا مشخص بودن برنامه ي نامزدها فرموده بوديد . پرسش من اين است كه كدام برنامه ي كدام نامزد ضمانت اجرايي دارد ؟ با وجود شوراي نگهبان و موضع روشن و ثابت آن رييس جمهور تا چه حد مي تواند به نظرات خود عمل كند؟ اگر قدرت اجرايي در دولت وجود داشت آيا بازهم آقاي مهاجراني دولت را ترك مي كردند ؟



Ali  
[ ۸۴/۲/۲۰ در ساعت ۱۱:۱۰  ]

من منظورم از هاشمی همان هاشمی رفسنجانی بود
خيلی تعچب کردم کسی تا حالا حتی اشاره ای به اون
نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا تنها راه کوتاه کردن دست ......(کار خانم کديور را راحت کردم در سانسور ) گرفتن اختياراتش هست

راستی شما فکر نمی کنيد رفسنجانی قدرت اين کار را
داشته باشد؟



اشرف سبزواری طالقانی  
[ ۸۴/۲/۲۰ در ساعت ۰۳:۴۰  ]

همه آنچه که میگذرد از علایم ظهور آقا امام زمان (عج)است. کاندید های ریاست جمهوری بفرمایند تا کجا و چقدر برای تشریف آوردن آقا امام زمان (عج) گریه و زاری و ندبه و ... خواهند کرد و چه خواهند کرد که در زمان ایشان آقا امام زمان (عج) زود تر تشریف بیاورند تا دستور بفرمایند حقوق کارکنان دولت ترمیم شود و نیز این ترمیم شامل قشر بازنشسته هم بشود این شا الله و ضمنا اعلان کوپن پنیر ۶۷۲ این دفعه با تاخیر انجام شد و فروشگاه سپه هم پنیرش تمام شد. حالا اگر آقا زود تر تشریف بیاورند و بجز حذف کفار (در ۹ ساعت اول) به رییس جمهور بفرمایند پنیر به آزادی و با قیمت مناسب در دسترس کارکنان دولت محترم و قشر محترم بازنشسته قرار گیرد. به نمایندگی از طرف کارکنان مسلمان دولت .



roya  
[ ۸۴/۲/۱۸ در ساعت ۱۸:۵۳  ]

سلام
هم سخنان شاهرودی و هم ... همه در راستای دعوت مردم به شرکت در انتخابات هستند وگرنه هيچ کدام دلشان به حال مردم نسوخته است



سعید  
[ ۸۴/۲/۱۸ در ساعت ۱۶:۵۱  ]

این کار اقای شاهرودی همون سیاست سرکوب و تبسمه....! تا مردم بگن بابا خودش خوبه زیر دستاش بدن...ژست ازادی خواهی و دمکراسی برای سران جمهوری اسلامی سالهاست از مد اقتاده .... من خودم زخم خورده ی اطلاعات یا همون ... نظامم ..من می دونم اونجا چه خبره ... ..توهین و تحقیر کوچکترین پذیرایی ازمن بود...



قلمران  
[ ۸۴/۲/۱۸ در ساعت ۱۳:۱۷  ]

سلام
با توجه به نزديک شدن به زمان انتخابات مسلما موارد جديدتر و جالبتر هم خواهيم ديد. همانطور که سخنگوی دولت اشاره نمود لباس بعضی ها که خيلی امروزی شده است. ای کاش با اين کارها به فهم و شعور مردم توهين نمی کردند.
قلمران



Ali  
[ ۸۴/۲/۱۸ در ساعت ۱۲:۵۸  ]

سلام
ميگم اگه اين اقای هاشمی بياد و واقعا بدهی خودشو به ملت با حذف اختيارات .. صاف کنه واقعا چه اشکالی دارّه ؟ نه شما رو به خدا اشکا ل داره؟

حالا کی جرات داره تو اين زمينه اظهار نظر کنه؟



sabooh  
[ ۸۴/۲/۱۸ در ساعت ۰۷:۱۲  ]

ولی اين تو بميری از اون اونا نيست