بهرام  
[ ۸۴/۲/۵ در ساعت ۱۲:۲۵  ]

بدون تعارف معين رای نخواهد آورد...خانم مهرانگيز کار بهترين پيشنهاد را در سايت ايران امروز داده اند. و بهترين فرد هم برای کانديداتوری خانم شيرين عبادی است.hasani  
[ ۸۴/۲/۵ در ساعت ۱۲:۰۷  ]

با سلام
برادری گفته بودن با ارادتی که به دکتر معین دارند ولی به هاشمی رای می دهند. آزادی یعنی همین من هم نمی توانم بگویم نه تو اشتباه می کنی باید به معین رای بدهی (ادبیاتی که دوستان هاشمی استفاده می کنند و حتی برای دیگر کشورها از باید استفاده می کنند) . برادر عزیز رای به هاشمی یعنی برگشت به ۱۶ سال پیش!!!!! یعنی خفه کردن مردم به هر نامی!! مردم به آزادی و کرامت انسانی بیشتر از نان فکر می کنند. بدون کرامت زندگی نردن یعنی مردن. یادتان رفته آقایان در تلویزیونشان چه صحنه های زشتی از دستبوسی و آب دهن خوری راه می انداختند. الان هم هست ولی چون مردم به کرامت انسانی خود پی برده اند دیگر اینها جرات نشان دادن این صحنه های تحقیر آمیز را ندارند.
خداوند به من و شما کرامت انسانی که از اولین حقوق هر انسانی است عنایت فرماید.محمد  
[ ۸۴/۲/۴ در ساعت ۲۲:۳۸  ]

آقای دکتر سلام
امروز موفق شدم میناگران بخرم
با تمام احترامی که برای دکتر معین قائلم
ولی من به آقای هاشمی رای میدم
شما چطور؟کوروش  
[ ۸۴/۲/۴ در ساعت ۲۲:۱۷  ]

نظر شما کاملا بجاست . بيشتر از مطلبتان از اين خوشحالم که صدا و نوشته های شما هم اين روزها بيش از هر زمانی بر دل ما می نشيند . چون شما همانگونه ميگوئيد که امروزها معين و محمدرضا خاتمی می گويند باور بفرمائيد اگر همين ادبيات را اندکی خاتمی بکار می بست و از آنانی که بيشترین مسئوليت متوجهشان است ولی کمترين پاسخگويی را دارند استنطاق می کرد امروز جنبش اصلاح طلبی چندين گام فرا تر رفته بود .
دکتر عزیز : بدون رو دربايستی بايد گفت تا باب انتقاد صريح و مستقيم از شخص اول مملکت باب نشود و همگان ( خصوصا ذوب شدگان در ولايت )به غیر معصوم بودن ایشان اذعان نکنند کاری از پیش نمی رود .
گفته های امثال محمدرضا خاتمی و معین می تواند این باب را بگشایدHossein  
[ ۸۴/۲/۴ در ساعت ۲۱:۲۵  ]

بسیار عالی!
اندکی نشان دادن تمایل، همراه با چاشنی انتقاد به فقط سخنان زیبا گفتن و نیز کمی محافظه کاری با آوردن کلمات عزیزان و بزرگان.
این امر که الان افراد شفافتر مواضع خود را بیان می کنند یکی از ثمرات ناگزیر هشت سال گذشته است. امید است در سالهای بعد افراد در جهت اجرایی شدن این نتایج حرکت کنند.
آقای مهاجرانی!
بحث روز ایرانیان شرکت یا عدم شرکت در انتخابات است. همه به این موضوع از زاویه منفعت مردم نگاه می کنند ومن امیدوارم هر راهی که انتخاب می کنند منجر به آن گردد. دیدگاه شما می تواند نظرساز باشد.hasani  
[ ۸۴/۲/۴ در ساعت ۲۰:۲۳  ]

سلام عطا
امیدوارم ناراحت نشوید که با این نام صدایتان زدم. فهمیدم در فرنگ هستید و امید است هوای تازه بیشتر استشمام کنید ولی هیج جا از هر نظر ایران نمیشه!
مقایسه کنید الان انتخابات اینجا رو وشعارهاشون رو با ایران، چی فکر میکنید؟
به هر حال نکته بسیار جالبی رو اشاره کرده بودید که امید است اجازه بدهند این اکسیژن به مردم برسد. البته اونا ناجور گلوی خلق الله را چسبیده اند و به این راحتی ولکن معامله نیستند. از طرفی بعضی دوستان از کجا میخان جرینگی ۵۰ هزارتومان به همه خلق الله بدهند؟
متشکرمjalal  
[ ۸۴/۲/۴ در ساعت ۱۵:۱۸  ]

سلام
هر چند ارادت خاصی به شما و آقای دکتر معين دارم از شما خواهش می کنم از طرف مردم صحبت نکنيد. بازتاب صدای آنها را به زودی خواهيد شنيد.
(( تو قياس از خويش ميگيری وليک
دور دور افتاده ای ؛ .................))