محمدنبي  
[ ۹۴/۷/۲۲ در ساعت ۲۳:۴۸  ]

ان الله مع الصابرينچمران  
[ ۹۴/۷/۱۹ در ساعت ۲۱:۲۵  ]

سلام علیکم
آقای دکتر
همه چیز تحت الشعاع برجام است حتی فرهنگ؟!حسین(H_S)  
[ ۹۴/۷/۱۹ در ساعت ۰۰:۰۹  ]

چندی پیش کتاب انقلاب عاشورای شما از کتابخانه ام گم شده بود برای خرید به کتاب فروشی مراجعه کردم در کمال حیرت کتابفروش نسخه کپی گرفته شده را با دو برابر قیمت همراه با ترس و لرز که انگار کتاب تبلیغ بهائیت می فروشد را برایم.آورد.در آنجا به حال و روزگار خودم گریه کردم که ما را چه شده است.حسین(H_S)  
[ ۹۴/۷/۱۹ در ساعت ۰۰:۰۱  ]

متاسفانه از شنیدن تحریم نمایشگاه بسیار ناراحت شدم.مگر ما از چه می ترسیم?آیا حرف وی حق است که جواب منطقی به وی نداریم بدهیم و نمایشگاه را تحریم میکنیم?چرا با پخش کتابی مثل جوابیه جنابعالی به این مرتد وی را در نمایشگاه به چالش نميکشيم?چرا کتابهای بی ارزش و سایتهای ضد ارزشی به راحتي فعاليت میکنند و ما باید از فیض شما بی بهره باشیم?جواب این چراها و چراهای دیگر را باید از کسی پرسید که متاسفانه حس قدیس را پیدا کرده است و حرف فقط باید حرف وی باشد.
جناب مهاجرانی عزیز بنده از این نوع فرهنگ حاکم بر جامعه و سرکوبی نخبگان این ملت و ضعف شدید علمی دانشگاها و حوزه هایمان احساس خطر ميکنم.خداوند به فریاد نسل آینده ما برسد.بیم موج  
[ ۹۴/۷/۱۸ در ساعت ۰۸:۲۸  ]

سلام جناب دکتر ما درمدینه ایم همچنان وهرگاه به مسجدمیروم مرتب این پرسش رااز خودم دارم که چگونه می شود دیکتاتوری وطاغوت در اسلام وبه اسم اسلام متولد شده است؟!
تنها پاسخی که برای خویش دارم اینست که کاردست کاردان نیست !!!
*********
سلام
التماس دعا
اللهم لا تسلط علینا من لا یرحمنا!ف ج  
[ ۹۴/۷/۱۷ در ساعت ۱۸:۰۲  ]

تاریخ انقضای سلمان رشدی ملعون خیلی وقته گذشته. دیگه تا فاکس نیوز و دانولد ترامپ و بن کارسون و سم هریس و ... هستن کی به سلمان رشدی کار داره؟ با این تحریما ، اتفاقا بیشتر زنده نگهش میداریم و تو رسانه ها سرزبانش می اندازیم.سید رضوی  
[ ۹۴/۷/۱۷ در ساعت ۱۷:۰۶  ]

با سلام
به سیاق طنز غریبی که نوشته اید، طنز دیگری هم هست، ای بسا غریب تر! (پیشتر هم در همین تارنما نوشته ام) ... اینکه جایی در دنیای مجازی، تارنمایی باشد و سخنی از اسلام و درد دین و حرف از انصاف و اخیرا، شبانه روز نگاشته هایی نورانی از "نکات قرآنی"؛ و حضراتی هم باشند که لقلقه زبانشان اسلام و شیوه شان "شیعه نمایی" است و دست بر قضا، همینها همان تارنمـــا را فیلتر فرمایند!

روزگاریست شگفت!! که از قرآن و خاتم انبیاء و امیرمومنان، باید از میان غُل "فیلتر"، و زنجیرِ "سانسور" سخن نوشت.

و نمی دانم در دنیای سراسر مسلمانیِ حضرات (!)، آیۀ هشتم سورۀ مائده، اصولا (نعوذ بالله) محلّی از اعراب دارد؟؟!!!

"یا ایّها الذین آمنوا کونوا قوّامینَ للّهِ شهداءَ بالقسط و لا یجرمنّکم شنأن قومٍ علی الّا تعدلوا إعدلوا هو اقرب للتقوی واتّقوا الله ان الللّه خبیرٌ بما تعملون"

ای کسانی که ایمان آورده اید ، برای خدا به داد برخیزید [ و ] به عدالت شهادت دهید ، **و البتّه نباید دشمنیِ گروهی، شما را بر آن دارد که عدالت نکنید.**. عدالت کنید که آن به تقوا نزدیکتر است ، و از خدا پروا دارید، که خدا به آنچه انجام می دهید آگاه است.
(ترجمه از استاد فولادوند)

برای دیده ورانِ تیزبین، و و قلبهای سلیم، و مومنان و شیعیانِ راستین، معنایِ بلند همین یک آیۀ آسمانی بس؛ تا در آنچه می اندیشند و قضاوت می کنند و روا می دارند (یا نمی دارند)، تعمّق کنند؛ و نخست از خدای خویش پروا کنند، که او از ناراستیِ افکار و خیانتِ چشمها و دلها آگاه؛ و در آخرت، عادلترین حاکم و قاضی ست.

: