محمد حسن  
[ ۹۳/۷/۱۲ در ساعت ۱۱:۱۰  ]

سلام
مطلبی از جنابعالی خواندم در سایت کلمه با تیتر "نامه عطا الله مهاجرانی به وزیر ارشاد" . آنجا نوشته بودید برخی کتاب‌هایم مانند: پیام آور عاشورا و انقلاب عاشورا و نقد آیات شیطانی و سلمان فارسی و…هر سال چاپ می‌شدند. رمان بهشت خاکستری تقریبا تا چاپ هشتم هر ماه چاپ می‌شد. تمام این کتاب‌ها در بند مانده‌اند.
خواستم عرض کنم بنده همین چند هفته پیش این کتاب ها را از موسسه اطلاعات خریداری کردم و هنوز هم موجود است در این موسسه.رضا  
[ ۹۳/۷/۳ در ساعت ۰۰:۲۳  ]

سلام امیدوارم جواب بدهید فایل سخنرانیهای شما ویا درسگفتارهایتان در مورد مثنوی در کجا قابل دریافت هست ضمنا اگر از حاج اخوند نمینویسی بفرمایید تا اینقدر انتظار نکشیم امیدوارم درج کنید وجواب بفرمایید وفقکم الله
*******
سلام
دوستان برنامه ریز کلاس در صددند که فایل صوتی درس ها را منتشر کنند. انشاالله
در باره حاج آخوند بایستی حال مناسب نوشتن فراهم باشدآبتين  
[ ۹۳/۶/۲۲ در ساعت ۱۲:۴۰  ]

سلام جناب دكتر و عرض تشكر ازينكه كامنتاي مخالفينتونو انتشار نمي ديد.كامنت پيشينم در پست قبليتون رو شهيد كرديد... بگذريم.
اول اينكه داعش دقيقا منو ياد تيمور لنگ ميندازه تيمورم بيرحم بود و سني مذهب و هر كجا مي رسيد سران اهل آنجا را مي بريد عطش شديد به كشتن داشت.
دوم اينكه در روايات آخرالزمان كه اينروزها بسيار مطالعه مي كنم خوانده ام 3 پرچم ظاهر ميشه اول پرچم سرخ و يعد مشكي و سفيد و بعد پرچم قيسي پرچم سرخ رو نفهميدم تا بعد از مدتي فهميدم كه احتمال قوي تركيه ست و مشكي و سفيد داعش و قيسي زرد رنگ رو هم كه جديدا پيدا شده روايات و پيشگوييها بسيار دقيق هستند اينروزها بهتر ميشه درست و غلط رو تشخيص داد در كتاب مهدي موعود جلد 13 بحار الانوار و ترجمه ي دواني البته پاورقي هاي دواني بسيار آزار دهنده ست و تفسيرهاي سراسر غلط دارندMA  
[ ۹۳/۶/۲۲ در ساعت ۱۰:۵۶  ]

سلام
داعش همان شیوه صدر اسلام به ویژه در جنگ قادسیه و نهاوند را در عصر جدید اجرا می کنند. تفاوت آن این است که در آن زمان اینترنت و .... نبوده است تا ماهیت واقعی باقی بماند. تصور کنید انسان هایی را که هیچ راهی ندارند جز تن دادن به زور و پرستش متجاوز.
اگر اسلام ایرانی متفاوت است به خاطر تلطیف قرن های متمادی آن توسط بزرگان ما بوده است که از آن خشونت زدایی کرده اند و روح صلح دوست خود را در آن دمیده اند.

: