رامين  
[ ۸۶/۱۲/۷ در ساعت ۱۰:۳۵  ]

هنوز اميد وارم هيلاري رييس جمهور شود
متن زير ازبي بي سي مي باشد كه صلابت و شخصيت خانم كلينتون را به نمايش نهاده است
در سال 1992 زمانی که جنیفر فلاورز فاش کرد با بیل کلینتون رابطه جنسی داشته، هیلاری در برنامه 60 دقیقه شبکه سی بی اس جمله ای را گفت که از آن پس معروف شده است.

خانم کلینتون در این برنامه گفت: "من اینجا به عنوان زنی ضعیف که کنار همسرش می ماند حاضر نشده ام، من اینجا هستم چون عاشق اویم."قره گوزلو  
[ ۸۶/۱۲/۴ در ساعت ۱۶:۵۴  ]

با سلام
خانم دکتر جواب سوال من که ندادید هیچی تازه سانسورش هم کردید! من دو تا سوال داشتم که یکیش در مورد ولایت فقیه بود. نظرت را در موردش نگفتی.قره گوزلو  
[ ۸۶/۱۲/۲ در ساعت ۲۲:۴۸  ]

با سلام
خانم دکتر 2 سوال داشتم
1 - تفاوت ولایت فقیه با شاه چیست؟
2- آیا ولایت فقیه را قبول دارید یا نه؟
لطفا جواب خود را مرقوم بفرمائید.ثمین  
[ ۸۶/۱۲/۲ در ساعت ۱۷:۴۸  ]

سلام
این جمله ی آخر خیلی بامزه بود! :))امير حسينی  
[ ۸۶/۱۲/۱ در ساعت ۱۸:۴۰  ]

آقای محتشمي پور: بر همه ياران امام(ره) واجب است كه امروز حرف بزنند.
بعضی از اصلاح طلبها که سابق بر اين در مسئوليتهای بالائی هم بوده اند گاهی از سر خشم در مقابل حريف مطرح می کنند که بترسيد از روری که لب گشوده و ناگفته ها را بگويم. خوب آيا هنوز وقتش نيست؟ می خواهيد اين اطلاعات را ببريد به گور؟
مشغول ذمٌه اين مردم هستيد اگر گفتنی داريد و نگوئيد.رامين  
[ ۸۶/۱۱/۳۰ در ساعت ۱۴:۰۱  ]

دوستان گرانقدري كه حكم سنگسار را از يهود ميدانند مطلب زير را هم بخوانند تا بنگرند استدلالشان تا چه پايه سست است اگر بخواهند با اين استدلال در مورد دين اسلام قضاوت نمايند زيرا بسياري از آيات ، به نوعي در تورات آمده است پس با اين استدلال مي توان آنها را نيز جعلي ناميد ؟!!!!!!!!
نظام خویشاوندی یهودی یکی از نمونه های شناخته شده ی خانواده ی اقتدارگرا است. در توارت، کتاب مقدس یهودیان، داستانهای فراوانی هست که در آن حسادت و کینه جویی میان برادران به وضوح به نمایش گذاشته شده است. اولین و مهم‌ترین شان ، داستان هابیل و قابیل است (سفر پیدایش ـ باب چهارم).
در تورات مهمترین درام خانوادگی که منجر به کشتن یکی از اعضای خانواده به‌دست عضو دیگری از آن می‌شود، نه قتل پدر به دست پسر (مانند آنچه در تراژدی یونانی است) بلکه قتل برادر به دست برادر است.
بدین ترتیب از همان ابتدا تورات در داستان آفرینش، تنش بنیادین نظام خویشاوندی اقتدارگرا را در درون خانواده‌ی هسته ای به نمایش می‌گذارد.
با این وجود در کتاب مقدس یهودیان، رشک و کینه جویی میان دو برادر تنها به سرگذشت فرزندان آدم و حوا ختم نمی‌شود. داستان یوسف و برادرانش و همچنین ماجرای دو فرزند همزاد اسحاق (یعقوب و عیسو) دو نمونه ی دیگر از تنش و اختلاف میان برادران بر سر مقام و مرتبه شان در نظام خانوادگی اقتدارگرا است.
درگیری میان فرزندان اسحاق برای غصب جایگاه فرزند اول، از همان رحم مادر آغاز می‌شود و یعقوب برای آنکه زودتر از عیسو از شکم مادر در آید در لحظه تولد پای او را گرفته به عقب می‌کشد هرچند در این کار توفیق نمی‌یابد و عیسو زودتر از او پای به جهان می‌گذارد (سفر پیدایش – باب بیست و پنجم).


نکته ی جالب دیگر در تورات این‌ست که در آن‌ها هم‌زمان نوعی دلسوزی و حس همدردی نسبت به فرزند پسر کوچکتر که مورد ظلم واقع شده به چشم می‌خورد.
در هر دو داستان هابیل و قابیل و یوسف و برادرانش، این فرزند کوچکتر است که در عین برخورداری از محبوبیت بیشتر، مورد ظلم نیز واقع می‌شود. در واقع در این دسته از داستانهاي تورات ، نوعی همانند سازی میان سرنوشت فرزند کوچکتر و قوم یهود دیده می‌شود.
قوم یهود نیز مانند هابیل و یا یوسف، با اینکه در نزد یهوه (نماینده و تمثال پدر) محبوب‌تر است هم‌زمان مظلوم‌ترین و رنج کشیده‌ترین قوم او نیز به حساب می آید.
؟؟؟؟؟ !!!!! سوال و تعجب ميراث هميشه ماستH-S  
[ ۸۶/۱۱/۲۹ در ساعت ۱۹:۵۱  ]

سلام
سرکار خانم کدیور میخواستم بدانم ایا بالاخره شما تایید صلاحیت شدید؟
*****************
نه !مريم  
[ ۸۶/۱۱/۲۹ در ساعت ۱۹:۴۳  ]

با سلام
خانم عزيز
اينجا ايرانه !اينجا عمو فيلترينگ كه نمرده & روز به روز فربه تر ميشه!!نشريه اينترنتي به چه كار مياد؟!
با سرعت لاكپشتي اينترنت ايران مخصوصا اگه بخوايم با فيلتر شكن كار كنيم!
جوان ايراني بايد آنگونه بيانديشه كه آقاي مصباح مي انديشه!
آقاي مصباح من اگه بهشتي را كه تو برام تدارك ديده اي نخواهم چه بايد بكنم؟؟ راه انديشمون دست ايناست تنها راه نفسمون در اختيارشون نيست والا اونم به زودي مسدود ميشد!رامين  
[ ۸۶/۱۱/۲۹ در ساعت ۰۷:۴۳  ]

دموکراسی این نیست که مردها حرف از آزادی بزنند و به زندان نروند؛ دموکراسی این است که زن‌ها صحبت از عشق بکنند و کشته نشوند.
اين شعري ست از شاعري عرب و ...
ديشب در خبر ها خوانديم كه پدري در سيستان يا بلوچستان دختر 14 ساله اش را سنگسار كرد از براي آبروي از دست رفته اش
و پدر خشنود از اين سنگسار
و من فكر مي كنم پدر سيستاني ، محروم از زمان و مكان ، گرفتار زندگي و لقمه نان ، دغدغه آبرو ، چه مي داند كسي در ماوراي بحار از براي تلطيف حكم سنگسار و تبليغ عطوفت ، استفتاي سنگسار نموده و ..
پير مرد چه مي داند كه فتوي داده اند براي مصلحت وقت مي توان درنگي كرد در حكم سنگسار ...
دريغ و درد كه جان آدمي چه آسان در رهن آبروست و آبرو در اسارت جهل و جنون و تعصب ...
و انگار تكثير مي شود شاملو در تقويم تاريخ:
عشق را در پستوي خانه نهان بايد كرد
و نهان بايد كردرامين  
[ ۸۶/۱۱/۲۹ در ساعت ۰۶:۴۸  ]

و هارون‌الرشید شبی در باغی بود. مرغی آواز می‌داد. وی تیری بر آواز مرغ راست کرد. تیر بر سینه‌ی مرغ آمد و او را بکشت. هارون‌الرشید گفت: خاموشی مرغان هم نیکو بود.»
روزبه  
[ ۸۶/۱۱/۲۹ در ساعت ۰۶:۴۵  ]

از نمونه هاي قدرت استدلال و منطق قوي آقاي مطهري اين كه در تاييد حجاب نقل قولي از آلفرد هيچكاك آورده بودند كه زن هر چه پوشيده تر باشد عظمتش بيشتر است و گويا اين جمله را از يك ترجمه در يك مجله بر گرفته بودند اما غافل از اينكه آلفرد هيچكاك در مصاحبه اي در خصوص فيلم هايش و تاثير پذيري هر چه بيشتر عنصر ترس ، عنوان كرده بود كه هر چه بازيگر زن پوشيده تر و اسرار آميز تر باشد عظمت رواني قضيه در بروز ترس بيشتر مي شود.......
ميان ماه من تا ماه گردون ....معترض  
[ ۸۶/۱۱/۲۹ در ساعت ۰۱:۵۸  ]

رحلت عالم رباني حضرت آيت الله توسلي رو تسليت ميگم. امشب آخرشب به ياد ايشان سوار ماشين شدم و خودم رو به دم در مسجد قلهك رسوندم. در اونوقت شب مسجد تعطيل بود و پارچه اي سياه آويخته و ديگر نبود... .

: