محمد  
[ ۸۵/۱۰/۲۸ در ساعت ۰۴:۲۳  ]

مگر مراجع کفن پوشیدند برای چه و چه؟ به نظرم در انتهای نوشته ، یک دفعه ای از یک استدلال که خود جای بحث دارد، به صورتی بی ارتباط مراجع را هم داخل کردید. آن ها اصولا در مقابل استفتا جواب می دهند، برخوردشان را در قضیه سالن فوتبال دیدید، و دیدید که مستقل از دولت ،پاسخ استفتای جمعی را دادند. به نظرم عموم مراجع در جایگاهی بالاتر از آن هستند که امثال من و شما ، به این راحتی و بدون استدلال آن ها را زیر سوال ببریم . و بعید می دانم که کسی از آن ها حکمشان را در مورد حضور در مجلس لهو و لعب به خاطر تغییر دولت تغییر داده باشند و یا اصلا نیازی دیده باشند که در این راستا حرفی بزنند.معین  
[ ۸۵/۱۰/۲۰ در ساعت ۱۹:۰۱  ]

سلام خانم کدیور
من مطالب شما و همچنین آقای مهاجرانی رو تقریبا میشه گفت دنبال می کنم هرچند یه مقداری با بعضی از ایده های آقای مهاجرانی موافق نیستم.یاداشت کفن پوشانتون واقغا یاداشت جالبی بود من خیلی ازش خوشم اومد.به نظر شما انتخاب آقای احمدی نژاد همین خوبی رو نداشت تا شما رو از برخی اشتباهاتی که در مورد افراد و جریاناتی که هرروز به بهانه ای و بدون نیاز به هیچ مجوزی به خیابون ها می ریختند و سعی در بستن هرچه بیشتر فضا داشتند خارج کنه؟خانم کدیور من به عنوان یک جوون ایرانی هیچ ایرادی در شرکت آقای احمدی نژاد و همکارانشون در این گونه مراسم نمی بینم! هرچند متوجه زاویه دید شما در مقاله شدم که منظورتون تائید یا رد قضیه نبوده تنها تفاوت برخورد ها رو یاد آور شدید.خانم کدیور هر چه بیشتر از دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد می گذره من به حقانیت عدم شرکتم در مرحله دوم انتخابات بیشتر پی می برم!من به هیچ عنوان رفتار گفتار و ... آقای رئیس جمهوری رو قبول ندارم و در یک کلام از اینکه چنین کسی رئیس جمهور ایران منه احساس شرم می کنم اما! معتقدم لازم بوده این افراد و گروههای تندرو در راس امور اجرایی قرار گیرند و پخته شوند و در مراحل بعدی نیز مردم به آنها فضا و مجال عرض اندام بدهتد تا بخشی از مسئولیت ها را به دوش کشیده و این احساس که از طریق رای مردم به کرسی جایی در تصمیم گیری ها نداریم بر آنها فائق نشود بلکه روزنه امیدی در دل داشته باشند که در صورت احترام به رای و نظر مردم و احترام به عقاید و آزادی آنها و پاس داشتن اموری که برای ملت محترم است حتما ملت نیز به ما اعتماد خواهند کرد.
خانم کدیور از مشکلات روزنامه نگاری در ایران آگاهم از شما نیز به سبب احساس مسئولیتی که شما را وادار نموده تا نظرات خویش را به صورت یاداشت نویسی در سایت مکتوب ارائه دهید متشکرم اما از شما خواهش می کنم با توجه به اینکه امرور ایران ما بیشتر از هرچیز نیازمند فرهنگ سازی و ایجاد تشکیلا منسجم برای رسیدن به هر هدفی که در نظر داسته باشیم است شما نیز سهمی از این اطلاع رسانی را با راه اندازی روزنامه ای وزین بر عهده گرفته و مانع از برباد رفتن منافع ملی ایرانیان در ایران وانفسا شوید.
خانم کدیور نوشتن تنهای مطالب و ابراز عقیده فقط و فقط در یک سایت با تعداد مراجعان محدود ومعدود دردی از جامعه ما دوا نمی کند خواهشمندم شما احساس مسئولیت بیشتری نموده و سعی در راه اندازی جریده ای وزین نموده و تا حد امکان سعی کنید تا نظرات مختلف در آن انعکتس یابند.خانم کدیور لزوما این جریده نباید سیاسی باشد می تواند در زمینه های مختلف اجتماعی و زیربنایی و با سلسله گزارشها و مصاحبه ها و پیگیری های افراد مسئول به سرعت جای خود را در میان جامعه باز نماید.کشور عزیز ما از مشکلات بسیاری به دلیل بی تدبیری مسئولین و سکوت نخبگان در رنج است ما دوست نداریم کسی از زبان ما هولوکاست رو نفی کنه/از فلسطین حمایت کنه/ما دوست داریم به قافله تمدن جهانی بپیوندیم/دوست داریم ایرانی آزاد و آباد با تکیه بر فرهنگ اصیل ایرانی داشته باشیم/دلمون می خواد با افتخار فریاد بزنیم ایرانی هستیم فرزند کوروش بزرگیم کسی که منادی اولین منشور آزادی انسانها بود/دلمون می خواد از صلح بگیم اما بر ایرانی بودن خویش تاکید کنیم/دلمون می خواد نمادهای ایرانی بودن ما برای همیشه تاریخ حفظ بشه و با افتخار اونها رو به رخ ملل دگر بکشیم /دلمون می خواد به کوری چشم تمامی اعراب خلیج فارس برای خمیشه تاریخ خلیج فارس باشه/دلمون می خواد نام تمامی فرزندان ایرنی نامهایی ایرانی و اصیل باشه/چه طور ان ها رو فریاد بزنیم و نظراتمون رو بیان کنیم وقتی هیچ تریبونی نداریم وقتی تشکیلاتی نداریم!این شاید نظر اکثرتی از ایرانیا باشه اما تنها دلیل برای اجرایی نشدنش همان عدم اتحاد بین افراد خواهان این قضثه است!لطفا روی این پیشنهادم فکر کنید خوشحال میشم اگه جوابی از شما دریافت کنم!ممنونممحمد رضا  
[ ۸۵/۱۰/۲۰ در ساعت ۱۱:۵۶  ]

كاملاً با نظر شما موافقم. به اين مي گويند سياست يك بام و دو هواي اسلامي؟؟؟؟؟؟!!!!!ایین وحدت دوست  
[ ۸۵/۱۰/۱۹ در ساعت ۱۲:۱۹  ]

با سلام. عید غدیر بر شما مبارک.
می خواستم بپرسم شما چرا وبلاگ زدید؟
هر روز با یه شور وشوقی میام، ببینم مطلب جدیدی هست یا نه!؟ اما دریغ!
بنویسید، حرف بزنید، باشید!
همین...سيد احمد موسوي  
[ ۸۵/۱۰/۱۸ در ساعت ۰۰:۰۹  ]

اگر تهمت نمي‌زيديد اشكالي نداشت . اما اينها تهمت است .
زمان خاتمي هم ما مي گفتيم تهمت نزنيد و اخلاق داشته باشيد . از شما هم چنين انتظاري داريم ... اما تا كنون فرقي بين شما و طرف‌هايتان فرقي نبوده است . و بواقع اينجا همان ارزشها فناي تعصبات جهتها و احزاب مي شود.دانيال  
[ ۸۵/۱۰/۱۶ در ساعت ۱۹:۰۳  ]

جانا سخن از زبان ما مي گويي
به راستي كه راست مي گوييد و حرف حق جواب ندارد.
با آرزوي توفيق.علی  
[ ۸۵/۱۰/۱۶ در ساعت ۱۶:۵۴  ]

به نام خدا
سلام
ظاهرا در وبلاگ شما فقط موافقانتان نظر می دهند یا انکه اگر مخالفی نظری داد به حکم تساهل و تسامح نباید در کامنت قرار بگیرد. به هر حال خوشحالیم که الله علیم بما فی الصدور. خداوند عالم است به تمام قلب ها.
انشاءالله که قلب شما هم برای اسلام و ایران بتپد.
راستی این سی چهل ساله عمر مگر چقدر ارزش دارد که به خاطرش...
بگذریم.
اگر خواستید بگذارید و اگر هم نخواستید حذف کنید. مهم نیست.
ولی همیشه
خدا را
یییییییییییییییییییییییییییییییاد کنید.
الا بذکر الله تطمئن القلوب
با ذکر خداست که دلها آرام می گیرد.
شما هم بنده او هستید. به او متوسل شوید. این همه پریشانی و ناارامی اگر جز برای او باشد هیچ نیست. باور کنید هیچ نیست.
خداوند در همه حال هدایتر و روشنگر راه همه مان باشد.
خدانگهدارشهر وند  
[ ۸۵/۱۰/۱۶ در ساعت ۱۱:۳۰  ]

در دادگاه تاریخ همه قدرتها محاکمه خواهند شد ولی به زمان زیادی نیاز داردH-S  
[ ۸۵/۱۰/۱۶ در ساعت ۰۴:۴۵  ]

با سلام
سركار خانم كديور
ايشان دين را پله اي براي صعود خود قرار داده اند واز هيچ چيز ابايي ندارند.مانده ام در روز قيامت چه جوابي در برابر پيشگاه عدل الهي مي دهند.
بد نيست به اين سخن دكتر شريعتي اشاره اي داشته باشم:
خدايا رحمتي كن تا ايمان نام و نان برايم نياورد.
قوتم بخش تا نانم راو حتي نامم را در خطر ايمانم افكنم.
تا از انها باشم كه پول دنيا را مي گيرند و براي دين كار مي كنند.
نه از انها پول دين را مي گيرند و براي دنيا كار مي كنند.محمود  
[ ۸۵/۱۰/۱۴ در ساعت ۲۱:۴۰  ]

سلام
این مسئله سر جایش باشد، اگر آقای خاتمی مثل رئیس جمهور فعلی چند لباسی می شد چکار می کردند ایا باز هم میگفتند مردمی یا از واژه عوامفریب استفاده می کردند.
پایدار باشید.mani  
[ ۸۵/۱۰/۱۴ در ساعت ۲۰:۵۲  ]

salam
chegadr sakht migirin khanom doctor
hala karaye mohemtari labod daran anjam midan labod!maryam  
[ ۸۵/۱۰/۱۴ در ساعت ۰۱:۳۵  ]

راستی راستی کفن پوشان کجا هستند؟احمدرضا  
[ ۸۵/۱۰/۱۲ در ساعت ۱۷:۱۱  ]

سلام
فعلا که کار داره بالا میگیره.همه دارن از هم شکایت می کنن.مواظب باشین سراغ شما نیان.آیین وحدت دوست  
[ ۸۵/۱۰/۱۱ در ساعت ۱۲:۰۱  ]

قدری دیر به این مسئله پرداختید. بازی های آسیایی شروع که چه عرض کنم، تمام هم شد.
ولی اگر خاتمی در چنین جلسه ای شرکت داشت، دیگر به آن افتتاحیه نمی گفتند. می گفتند مجلس لهو و لعب و خاتمی را به عنوان مفسد فی الارض محکوم می کردند.Mehdi  
[ ۸۵/۱۰/۱۱ در ساعت ۰۸:۱۲  ]

Khanom Dr. Salaam,
Man ham kaamelan baa shomaa movaafegham, valy khaastam keh agar jesaarat nabaashe khedmatetun arz konam keh be nazareh man, ghezaavat dar moredeh in masaael ro bayad be vojdaane khodeh mardom va jaame'e bezaarim!
Chon, hame yaadeshun hast keh che afraady che chizhaayee migoftan (Nazire Japan eslaamy va ...(
Be nazareh man, jaaleb nist keh bekhaahid az aanhaa baa in guneh yaadaavary enteghaam begirid. Chon be nazareh man, arzeshe sabr va tahamoleh amsaaleh shoma, aghaaye khaatami va mohajeraani va hameye ensaanhaaye farhikhteh, baa chenin mennat gozaashtaniy, az beyn khaahad raft!

Baa arezuye tofigh

: