گرشا  
[ ۸۵/۳/۱۹ در ساعت ۱۵:۵۵  ]

گاهی وقت ها سری به این وبلاگ شما می زنم.من از دوستداران شما بودم و هستم هیچ وقت یادم نمی رود آن روزی که شمار را در مجلس استیضاح می کردند چه قدر دعا کردیم استیضاح رای نیاورد. یادش بخیر چه شبی داشتیم آن شب وقتی شما سربلند آمدید بیرون خودمانیم چه قدر قشنگ و خوب حرف زدید استیضاح شده بود یک کلاس درس برای نمایندگان آن دوره .به نظر شما آن دوران طلایی دیگر بر می گردد یا نه. دو چرا شما به انگلستان رفته اید؟ موفق باشیدسعید رکوعی  
[ ۸۵/۳/۱۷ در ساعت ۱۰:۵۴  ]

سلام
زیبا بود..
گمان می کنم نظر دوستمان در باره در موقعیت قرار گرفتن درست باشد. مگر شما قبلا چیزی نگفته اید که الان چندان ار آن راضی نباشید ؟
ارادت...H.S  
[ ۸۵/۳/۱۷ در ساعت ۰۶:۲۵  ]

با عرض سلام خدمت استاد گرانقدر:
ظلم وجفايي كه به شما وآقايان عبدالله نوري وكرباسچي و ... در چند سال پيش شد امروز شاهد آن هستيم كه به افراد زحمتكش و رنجديده انقلاب همانند اقايان هاشمي وسيد مظلوم خاتمي در يكي از مقدسترين مكانهاي كشورمان به شكل بدترين توهينها انجام ميشود.چرا شما كه قلمتان هميشه اصلاحگروآرامشگر افراد روشنفكر بوده است نمي نويسد. و هر از چند گاهي به قلم سركار خانم كديور در مكتوب نوشته ميشود.
دوستدار قلم وفكر شماقلمران  
[ ۸۵/۳/۱۶ در ساعت ۱۷:۱۷  ]

سلام سید
بعضی وقتها نوشته هات رو که می خونم یه جورایی حال عجیبی می گیرم. نمی دونم شاید حس می کنم یه جورایی غریب موندی ولی به هر حال هر جا که باشی قریبی.
به امید آزاد اندیشیعلیرضا  
[ ۸۵/۳/۱۵ در ساعت ۰۳:۴۶  ]

با سلام و عرض خسته نباشید برای همه چیز
محتاج یک راهنمایی هستم
کتاب قلعه حیوانات نوشته جورج اورول را تمام کرده ام.
میل دارم علاوه بر این که نظر خویش را در مورد این کتاب می فرمایید. بنده را در مورد مطالعه کتاب مفید دیگری راهنمایی بفرمایید.
با تشکر
یک دانشجوسيد  
[ ۸۵/۳/۱۴ در ساعت ۱۹:۳۵  ]


ابن عم،

اسم مديحه سرايی بد در رفته است. گمان می کنم يکی از گوياترين منابع انديشه ورزی درباره قدرت نزد مسلمانان را بايد در مدايح عربی و فارسی باز جست. جريانی که می توان رگه های رمانتيسم را در آن بروشنی تميز داد، با خود در رودربايستی مانده و اهميت نظری اين گونه ادبی را چنانکه شايسته است در نيافته، بلکه به شاعران خرده گرفته که گوهر لفظ را به پای اميران خنزير صفت ريخته اند.