reza  
[ ۸۵/۲/۱۲ در ساعت ۲۳:۲۰  ]

سلام
شما قضاوت کنید …
برابر بند (ب) ردیف 4تبصره 3 ماده 13 دفتر چهارم قانون ومقررات ارتش جمهوری اسلامی ایران کارکنانی که درطول خدمت موفق به اخذ مدرک لیسانس میگردند به ازای هرسال خدمت قبل ازاین مدرک هشت ماه ارشدیت باید داده شود اما این قانون همانند سایر قوانین متاسفانه علیرغم اینکه درنیروی انتظامی وسپاه پاسداران باتوجه به قانون مشابه اجرامیگردد درسطح ارتش( حزب ا…)اجرانشده وهمین امرباعث نارضایتی بخش وسیعی ازکارکنان ارتش که ادامه تحصیل دادند گردیده وگزارشات متعدد من وسایر همکاران به سلسله مراتب محترم ارتش که خودرافرمانده ارتش حزب ا...وارتش طیبه می دانند تاکنون سودی نبخشیده وظاهرا" گوششان بدهکارپاسخگویی به حقوق حقه کارکنان زیرمجموعه نیست .
بنابرین با توجه به اینکه ما بواسطه نظامی بودن چنانچه برخواسته خود ولو قانونی هم پافشاری کنیم به شدید ترین وجه برخورد میگردد مارا برآن داشت تاباتنظیم این گزارش مراتب ناراحتی خود وهمکاران که این قانون شامل حال آنها میگردد ارائه دهیم امیدواریم باتوجه به رسالت قانونی که دارید نسبت به انعکاس این مشکل اقدام لازم بعمل آورید خداوند به همه جزای خیردردنیا وآخرت عطافرماید .
امير  
[ ۸۵/۲/۱۰ در ساعت ۱۷:۱۸  ]

ببخشيد كه نظرم به پست آخرتون ربط نداره
اما نمايشگاه نزديكه و جاي خيليا خالي
كاش يك راهي را معرفي ميكردين تا از مروج هايد اصلي كتاب هم تو نمايشگاه يادي كنيم
واقعا رغتن به نمايشگاهي كه شما و آقاي خاتمي افتتاحش نكنين لطفي ندارهليلا  
[ ۸۵/۲/۵ در ساعت ۱۸:۴۳  ]

سلام
اول ارديبهشت بزرگداشت سعدي بود . مثل خيلي وقت ها برنامه اي نه چندان درخور برگزار شد . توفيق اجباري نصيبم شد در اين مراسم شركت كنم و نمي دانم چرا بي اختيار و خيلي عجيب يادتان افتادم . چه برنامه ي خوبي مي شد اگر بوديد . حتما چيزهاي دلپذيري مي شنيديم :)قلمران  
[ ۸۵/۲/۴ در ساعت ۱۹:۳۶  ]

سيد سلام
همانطور که گفته بودید آقای بهنود واقعا نقش جالبی را در یادآوری آنچه که بعضی ها دوست ندارند به یاد بیاورند، دارد.
موفقتر باشیاخلاقي نيا  
[ ۸۵/۲/۴ در ساعت ۱۱:۴۹  ]

سلام عليكم
جناب مهاجراني عزيز خسته نباشيد
دوستان قديمي به يادتان هستند
اخلاقي نيايدالله  
[ ۸۵/۲/۳ در ساعت ۲۲:۲۲  ]

استاد در مورد مطلب قبليتان ميخواستم نظر بدهم كه وقتي ما ميگوييم مقام معظم خوب بايد در راستاي آن بگوييم پيامبر اعظم - ما عادت كرده ايم كه بگوييم پيامبر اكرم خوب بهتر است دلنشين تر است . به ذات نزديك تراست اما خوب چه ميشود كرد.بدرودفریده حسن زاده (مصطفوی )  
[ ۸۵/۲/۳ در ساعت ۱۸:۲۷  ]

نمایشگاه کتاب نزدیک است و بوی مهربانی های شما را می آورد . وزیر ارشاد که بودید برای نو جوانان ِ اهل قلم کوپن کتاب می فرستادید . تشویقشان می کردید . یادشان بودید . بچه های خود ِ من تا آخرین روز نمایشگاه صبر می کردند . می دانستند که شما فراموششان نمی کنید . هنوز در اتاق بچه ها قفسه هایی ست که بالای آن ها نوشته شده : کتاب های هدیه ی مهاجرانی . با آن ها به دوستانشان هنوز پز می دهند . می بینید ؟ شما رفته اید اما محبت و ارادتان به کتاب و کتابخوانی مانده است . شما تاثیر گذار بودید.
برایتان خبری را می فرستم از زبان خبرگزاری فارس . می دانم دلِ مهربانِتان را گرم می کند.
رمان «عاصيان ارسباران» نوشته «حسين مصطفوي كاشاني» منتشر مي‌شود
خبرگزاري فارس: رمان «عاصيان ارسباران» نوشته «حسين مصطفوي كاشاني»، نويسنده 16 ساله، توسط انتشارات «سخن» به‌زودي منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين رمان روايت نوجواني است به نام اٌروَساره كه زمان ضحاك افسانه‌اي در يكي از روستاهاي دورافتاده خراسان زندگي مي‌كند. وقتي مأموران از راه مي‌رسند تا تعدادي از جوانان را براي دربار ببرند و از مغز آن‌ها خوراك شاه را تامين كنند، او با دنياي بيرون، انقلاب ضحاك، نتايج پليد آن، مبارزان كنوني، خوب و بد و... آشنا مي‌شود.
در ادامه، اين شخصيت در دوره‌هاي سني گوناگون و بعد از انقلاب فريدون، مرگ ايرج و ... زندگي مي‌كند.
در اين رمان براي اولين بار دوران شاهان پیشدادی از ديدگاه مردم و نه دربار بررسي شده است؛ با شخصيت‌هاي تخيلي كه به قضاوت عده‌اي درباري نشسته‌اند و سرانجام در زمان «نوذر» بر ضد جامعه مي‌شورند.
«مصطفوي» فعاليت‌هاي مكتوبش را نخست با شعر و داستان كوتاه آغاز كرد كه به طور مشترك همراه با شعرها و قصه‌هاي خواهرش صوفي در كتاب شاعر قاصدك‌ها و راوي آينه‌ها توسط انتشارات «بهجت» در 9 سالگي او به چاپ رسيد و در سال 1377 از سوي شوراي كتاب كودك و نوجوان شايسته لوح تقدير شناخته شد.
چاپ دوم اين كتاب كه به صورت دو زبانه (انگليسي-فارسي) در سال 1380 توسط نشر «نسيم دانش» انتشار يافت يكي از ده كانديداي كتاب سال در رشته بزرگسالان شد.رسول  
[ ۸۵/۲/۲ در ساعت ۲۲:۵۸  ]

با سلام خدمت استاد گرامي
در خصوص نوشتن در باره بهنود ميخواستم خواهش كنم تحليلي در مورد آثار ايشون هم داشته باشين بخصوص -از سيد ضيا تا بختيار-
با تشكر
عتاب يار پريچهره عاشقانه بكش
كه يك كرشمه تلافي صد هزار جفا بكندna_gh  
[ ۸۵/۲/۲ در ساعت ۰۲:۲۵  ]

اين لقب اعظم كه براي پيامبر وضع كرده اند ، بيشتر به هدف ايجاد تمايز بوده است بين آن چه كه به طور معمول در ميان مسلمانان به كار مي رود و آن چيزي كه در حال حاضر ناگهان خلق شده است تا نشانه يك روش منحصربفرد و بي نظير براي ايجاد رابطه با مقدسات باشد. شما به طرز تلقي هاي جديد و عجيبي كه درباره امامت ، مهدويت ، ولايت و اين گونه مفاهيم مي شود ، دقت كنيد، همش براي اين است كه هم در تاريخ و هم در قلمرو مسلمانان از ما تافته جدابافته اي بسازد.na_gh  
[ ۸۵/۲/۲ در ساعت ۰۲:۱۵  ]

اين رو من براي مطلب قبلي تون مي نويسم . درباره آخوندها هم كم نكته در ادبيات عامه فارسي نيست . ضرب المثل نشده چون مردم آنقدر راحت اين نكات را به كار نمي گيرند . اما از آنچه كه شما درباره خاخام ها نوشته ايد بسيار شيرين تر و گيراتر و پرنكته تر است .