Saeed  
[ ۹۵/۱۱/۳۰ در ساعت ۱۰:۴۲  ]

اقاي مهاجراني
با سلام
مطلبي بنام شما در ويژه نامه اطلاعات ٢٧ بهمن منتشر شده و در ان محل سخنراني مركز اسلامي لندن قيد شده. لطفاً رفع شبهه نماييد. أيا جنابعالي در مركز اسلامي حكومتي حاضر شده أيد؟
دوستي برايم نوشته:"اگر رفتن و سخنراني عطا مهاجراني به مركز بنده را ياد شعر يغماي جندقي شاعری که از طرف یک نفر سید مورد ظلم و تعدی واقع شده بود انداخت:

ارباب معظم و مکرم
الطاف شما مزید بادا
اولاد حسین اگر شمایید!!
حق با طرف یزید بادا"

با تشكر پيشاپيش
********
سلام
اشتباه شده است. من در موسسه امام خويی صحبت کرده ام و نه مرکز اسلامی.حاج قاسم  
[ ۹۵/۱۱/۱۹ در ساعت ۲۳:۲۸  ]

سلام علیکم
حاج آقا به نظر شما علت آن همه وقار و صلابت و حشمت آقای خمینی چه بود ؟ آدمیزاد چه تربیتی کند نفس سرکش خودش را که بتواند به آن آرامش و صلابت و بزرگی امام برسد ؟مریم  
[ ۹۵/۱۱/۱۷ در ساعت ۲۳:۱۱  ]

آقای دکتر این اقای پاتریک بارتولوم عکسش در مرکز شما است . چه قیافه دلنشینی داره . تا حالا مهمترین چیزی که ازش شنیدید و یاد گرفتید چی بوده ؟
https://www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.kaiciid.org%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Fpatriarch_1600x1071.jpg_0.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.kaiciid.org%2Fnews-events%2Fnews%2Fchristian-and-muslim-religious-leaders-call-support-stem-segregation-christians&docid=zADMfJi3AbSYfM&tbnid=Ww5zEwm2DBgssM%3A&vet=1&w=1600&h=1071&bih=624&biw=1264&q=Dr.%20Sayyed%20Ataollah%20Mohajerani%20in%20Interfaith&ved=0ahUKEwitqMub2fnRAhXIbrwKHet-ARYQMwgqKA0wDQ&iact=mrc&uact=8#h=1071&imgrc=Ww5zEwm2DBgssM:&vet=1&w=1600رضا  
[ ۹۵/۱۱/۱۶ در ساعت ۰۰:۳۴  ]

سلام دوباره بر دکتر عزیز
یک صفحه ای از الجزیره می دیدم که شما گفته بودید خیلی سال پیش عیسی علیهالسلام في العهد الجديد أنا أتذكر هذه الكلمة: بأن "من لم يكن له ضبط النفس وضبط اللسان هو كمدينة منهدمة، ليس له سور"
نفهمیدمرضا  
[ ۹۵/۱۱/۱۶ در ساعت ۰۰:۲۳  ]

سلام آقای دکتر مهاجرانی
معنی این آیه تورات چه است ؟ زیر خورشید هیچ چیزی تازه نیستمریم  
[ ۹۵/۱۱/۱۵ در ساعت ۱۵:۴۲  ]

زکریای نبی ، کفیل مریم عذرا و زخمهایی از دوست..
اهل بیت نبی در رمز خون پاک حسین فدای انسانند و حقیقت..ذبح عظیم..
آنان که تجلی الرحمان اند...خالقی که هستی را از ذات رحمانی به ظهور آورد و می آورد کماکان...و حسین عظیم را فدای انسانهای عاقل و جاهل می کند..و در سکوت و لبخند زخمهای دشمن و دوست را ....با لاله خونین به زمین و آسمان هدیه می دهد...و اینچنین ود حسین در قلوب، حی بوده و هست و خواهد بود.zare  
[ ۹۵/۱۱/۱۵ در ساعت ۰۰:۰۴  ]

محمدصادق خرازی در گفتگو با یورونیوز:
کمر اصلاحات شکست .
هاشمی شناسی از مهمترین وظایف و ضرورت های نخبگان سیاسی باشد .
حذف پدیده احمدی نژادیسم از میراث هاشمی است .
حیات سیاسی ایران محتاج مکتب فکری هاشمی است .
https://www.youtube.com/watch?v=Jc0aX2btUi0حاج قاسم  
[ ۹۵/۱۱/۱۴ در ساعت ۲۳:۲۶  ]

سلام علیکم
حاج آقا هیچ اطلاعاتی درباره مطالعات قرآنی در غرب نداریم . شما بیایید فضایی ایجاد کنید تا علاقمندان قرآن بدانند در غرب دقیقا دارد چه می گذرد . یا علیمطهره  
[ ۹۵/۱۱/۱۴ در ساعت ۰۰:۲۳  ]

اقای مهاجرانی
آیت ا... غروی اصفهانی درباره کتاب «سمو المعنی فی سمو الذات و اشعه من حیاه الحسین» گفته بود : اگر کسی می‌خواهد درباره امام حسین(ع) مطلبی بنویسد، یا مثل این کتاب بنویسد یا اصلا ننویسد.
شما دهه هفتاد شمسی کتابی درباره امام حسین نوشتید . اما هیچ نشانی از کتاب عبدالله العلایلی در آن نیست . اگر فردای قیامت بین شما و آیت الله غروی گفتگویی درگرفت و او این نقد را کرد چه جوابی دارید ؟ آقای مهاجرانی نظر شما درباره شخصیت علایلی چیست ؟ سه کتابش درباره امام حسین در چه سطحی است ؟ چرا ترجمه فارسی نمی شوند ؟

: