سلیمی  
[ ۹۵/۲/۱۲ در ساعت ۲۰:۵۰  ]

چقدر زیبا بود. من خواندم و اشک ریختم. پدرتان چقدر خوب گفته است، اگر مال مردم را بخوریم روح ما می سوزد. الحق که لقمه های پاک جان های پاک می پرورانند.حميد مقيمي  
[ ۹۵/۲/۶ در ساعت ۲۰:۵۲  ]

سلام و عرض ادب و همچنان تبريك اعياد مخصوصا ولادت حضرت علي ع و روز پدر.
جناب اقاي دكتر ، من و خانواده كوچكم در لندن هستبم و برايم سوال بود كه اگر كلاس يا در برنامه خاصي حضور داريد ، شركت كنيم؟ مخصوصا براي پسرم سلمان كه در دوران نوجواني است.
خوشحال تر ميشدم ، اگر ميدانستم اين امكان وجود دارد كه ميزبان شما و خانواده محترم در منزل محقرمان باشيم. البته خود اگاهم كه اين تقاضا رويايي است و براي شما كه ما را نميشناسيد امكان ندارد. فقط خواسته دروني را عنوان كردم چون همواره دوستار شما و كارهايتان هستيم.
ارادتمند
حميد مقيمي

************
جناب آقای مقیمی
سلام
اعیاد بر شما هم مبارک...از دیدار شما خوشحال می شوم. من یک کلاس نکته های قرآنی، هر دو هفته یک بار در روزهای جمعه از ساعت هفت و نیم بعد از ظهر دارم. به دوستان کلاس ایمیل شما را می دهم تا دعوتنامه و نشانی را برایتان ارسال کنند. خانه تان هم همیشه گرم و آباد!سيد  
[ ۹۵/۲/۴ در ساعت ۰۳:۲۰  ]

ابن عم،

خوشا به سعادت پدری که پسری دارد تا اينچنين توصيفش کند.
**********
ابن عم عزیزم
سلام آن چه نوشتم یک نکته از هزاران بود. برای من همیشه این پرسش باقی مانده است که چگونه انسان هایی که سواد خواندن اندکی دارند. مثل پدرم که البته سواد نوشتن ندارد. در سربازی سواد خواندن را تا حدی اموخته است و یا مادرم که مطلقا سواد نداشت؛ می توانند به قله های بلند دانایی و انسانیت و اخلاق عروج کنند. پدرم و مادر مرحومم از این زمره بودند.
در واقع ما به عنوان فرزندان چنان پدر و مادری سعادتمندیم.حسین  
[ ۹۵/۲/۲ در ساعت ۲۳:۰۰  ]

سایه چنان پدری بر سر فرزندی چون شما برقرارباد. وقتی با قلمتان از عناصری که در پرورش روح و ذهنتان نقش داشتند ،عاشقانه مینویسید، همان دکتر مهاجرانی می شوید که 26 سال است می شناسم! نمیدانید این اعجاز قلمتان وقتی از عمق احساسی بی بدیل نشات می گیرد، چطور به شخصیت علمی و سیاسی تان رنگ می دهد! خواندن این جنس نوشته هایتان به آدم حس امنیت می بخشد و دلت را گرم می کند که هنوز اویی که «میفهمد»، هست!
کاش هیچ عالم و سیاست پیشه ای با قلم برخاسته از زیبایی اندیشه و احساس،بیگانه نبود..
******** درود بسیارنجف علی فولادوند  
[ ۹۵/۲/۲ در ساعت ۰۴:۳۶  ]

عرض سلام! خداوند حفظ شان فرماید...دستانِ پرمهر ومبارک چنین پدر واقعن بوسیدنی ست که فرزندِ پربارِ همانند جناب عالی، پرورده است! خداوند سایه مهرِ پدر را ازسرهمه مان کم نفرماید. و ولادت پیشوایِ عدالت حضرت علی"ع "به شما نیز خجسته باد جناب استاد!

*******
سلام
بر شما هم مبارک و فرخنده باشد این ایام عزیز ماه رجب
سربلند و شادمان باشید.

: