مسعود راستی  
[ ۹۴/۴/۱۱ در ساعت ۱۶:۲۰  ]

صلح و سلام بر تو باد
( یکم: و به جای فرزند صالحی ) به جایش باید باشد .
برکاتت افزون باد .
*********
سلام
اصلاح شد
ممنونامیرحسین  
[ ۹۴/۴/۹ در ساعت ۱۱:۰۷  ]

سلام
من به سایت دانشگاه واریک مراجعه کردم. برای سال تحصیلی فعلی ۲۵ میلیون پوند برای بورسیه اختصاص داده اند. که کشور ها و موسسات مختلف بر عهده می گیرند. گفته اند این رقم برای سال ۲۰۱۵ به مناسبت پنجاه سالگی آن دانشگاه افزایش پیدا خواهد کرد و به رقم ۲۵۰ بورسیه در دوره تحصیلات عالی می رسد. عربستان از کشور هایی است که برخی از این بورسیه ها را تامین می کند. برای اطلاع شما و علی
http://www2.warwick.ac.uk/services/academicoffice/gsp/scholarshipاحسان  
[ ۹۴/۴/۹ در ساعت ۰۵:۱۹  ]

سلام
اقای دکتر در مورد مطالبی که از شما در بازهٔ اقای احمد زید آبادی نقل شده نمی خواین جواب بدین. نوشتن شما به ایشان گفتید مردک! واقعن گفتین؟
*********
سلام
باتوجه به برنامه روزانه ام در باره نوشتن نکته های قرآنی، از مطلبی که نقل کرده اید بی خبرم. اما حتما چنان تعبیری از من نیست. معمولا افراد در نحوه سلوک و شیوه سخنشان صاحب یک سبک تعریف شده می شوند. آن واژه را من حتی برای کسانی که با آن ها اختلاف نظر بسیار داشته ام هم به کار نبرده و نمی برم.
برای اقای زید آبادی احترام بسیار قائلم. هرچند از دوران مدیریتم در وزارت فرهنگ با مشی ایشان و دیگر روزنامه نگاران انقلابی موافق نبودم. ضربهٔ اساسی که به دولت اصلاحات و بعدا جنبش سبز وارد شد، از سوی افرادی بوده و هست، که ظرفیت های سیاسی اجتماعی جامعه، توانایی خود و توان مقابله حکومت جمهوری اسلامی را نشناخته و نمی شناسند. در این باره بایست روزگاری دیگر به تفصیل سخن گفت.ali  
[ ۹۴/۴/۹ در ساعت ۰۵:۱۴  ]

جناب مهاجرانی
من هر چه در مورد این سند منتشر شده فکر کردم دیدم شما نه حق کسی را خوردید ، نه خلاف قانون و اخلاق و شرع مرتکب شدید. همه اش رندی خودتان بوده که گوارای وجودتان.
هر چه هم در شبکه های اجتماعی از معترضین پرسیدم اشکال کار ایشان کجاست جوابی نگرفتم .
امیدوارم هر جا که هستید همیشه سالم و خوش باشید.
***********
سلام
هیچ یک از فرزندان من برای ادامه تحصیلات عالی شان، از بورسیه های دولت ایران استفاده نکرده اند.
چنان که می دانید، در انگلستان و اصولا دانشگاه های خارج از کشور، دانشجویان دوره دکترا به دلیل گران بودن هزینه ثبت نام و خوابگاه در صدد اخذ بورسیه و یا اصطلاحا فاندینگ بر می آیند. اکنون نیز اگر به سایت دانشگاه های مختلف برای دوره دکترا مراجعه کنید با لیست بورسیه ها مواجه خواهید شد.
این که گفته شده است، برای بورسیه پسرم نامه به سفارت عربستان و یا وزارتخارجه عربستان نوشته ام درست نیست. اگر چنین نامه ای وجود دارد، خوب است منتشر شود.

: