مهدی  
[ ۸۸/۱۰/۲۳ در ساعت ۰۳:۵۸  ]

سلام جناب دکتر
میخواستم به شما تبریک بگویم. نشانه گیریتان بسیار خوب و دقیق بود دقیقا زده اید وسط هدف. دیشب که شریعتمداری را در تلوزیون دیدم و شاهد بودم که با چه کینه ای از شما و خصوصا شما یاد میکند. یاد آن مصاحبه شما افتادم با بی بی سی و اشاره شما به بی ادبی کیهان.
سبز باشید
خدانگهدارمحمدرضا  
[ ۸۸/۱۰/۲۲ در ساعت ۱۴:۳۷  ]

دکتر مهاجرانی عزيز. ترور استاد داشگانه مسعود عليمحمدی به دست اطلاعات سپاه انجام شده است و انجمن پادشاهی ايران به هيچ عنوان نه به لحاط لوژيستيکی و نه به لحاظ توانمندی پرسونلی، قادر به اين کار نيست. اطلاعات سپاه با اين ترور در صدد اعدام چند تن از دستگير شدگان تظاهرات های اخير است و از همه مهمتر به زير سئوال کشيدن کل جنبش سبز به عنوان اغتشاشگران خشونت گرا و حتی تروريست. مراقب اين توطئه باشيد.محمد  
[ ۸۸/۱۰/۲۱ در ساعت ۰۰:۱۱  ]

"این نامه ها و این کلمات باقی می مانند"
بس است شما را بخدا! "باقی می مانند" که بمانند. دارند ملت را با سگهایشان تکه پاره می کنند، آنوقت شما ذوق می کنید که "این نامه ها و این کلمات باقی می مانند"؟!
خسته شدیم از تعریف و تمجیدهای الکی.احسان  
[ ۸۸/۱۰/۲۰ در ساعت ۲۳:۳۲  ]

بیچاره علی کردان دیوار کوتاهی داشت. مدرک او ملاک انتخاب او برای وزارت نبود، تنها گفته بود دکتر است که نبود. اما فراموش نکنیم که آقایی که حجت الاسلام بود یک شبه آیت الله شد، رهبر شد و مرجع تقلید شد و کسی - به جز آقای منتظری - سخنی نگفت. کردان در جامعه ای وزیر شید که رهبرش این گونه به امارت رسیده بود.
آقای دکتر ضمن تشکر آیا اصولا استفاده از چنین عنوانی برای ایشان رواست؟كاوه  
[ ۸۸/۱۰/۲۰ در ساعت ۲۱:۵۹  ]

آنچه البته به جايي نرسد فرياد است.

: