بیم موج  
[ ۸۸/۷/۲۷ در ساعت ۱۸:۳۱  ]

سلام. امروز یعنی صبح زود خواب دیدم(27/7/1388)توی روستامون هستم و توی حسینیه. بنا بود به 10نفر جایزه بدن من هم جزء ده نفر بودم. وقتی اسمم خوندند وبه صف شدیم جایزه به من نرسید.گفتم پس جایزه ی من چی شد؟!ناگهان دیدم شما بر منبری بلند استاده اید تا متوجه شدید به من جایزه نرسیده آمدید پایین و دست کردید توی جیب پالتو و تقویمی با جلد قهوه ای در آوردید و به من دادید یک کلید هم روی آن گذاشتید. شما اصرار به اهدا و من تعارف برای نگرفتن.
علي  
[ ۸۸/۷/۲۶ در ساعت ۱۳:۴۸  ]

با توجه به استان فارسي بودن شما، انتظار مي رود حتي الامكان در اين بلبشو و فضاي امنيتي بسته اي كه در شيراز براي آيت الله دستغيب ايجاد كرده اند، يك موضع گيري داشته باشيد، لااقل ما كه از شما به عنوان يك اصلاح طلب چنين انتظاري داريمهستی  
[ ۸۸/۷/۲۶ در ساعت ۱۰:۳۱  ]

با سلام
استاد گرامی من همیشه به پشتکار شما غبطه میخورم و آرزوی دیدار دوباره شما را دارم ،به جرات می توانم بگویم شما یکی از موفق ترین زنان ایران در عرصه سیاست و ... هستید .
موفق و پیروز باشیدseday mardom  
[ ۸۸/۷/۱۴ در ساعت ۱۳:۰۴  ]

ما نمي گذاريم تحليل روز خاطره شود
تنها روزنامه پرمخاطب و اصلاح طلب فارس به دليل اطلاع رساني به موقع و مردمي بودن آن توقيف شد.
به همين دليل مردم فهيم و فرهنگ دوست شيراز روز پنج شنبه 16مهر ساعت 5 بعد ازظهردر كنار ساختمان تحليل روز واقع در ابتداي عفيف آباد در اعتراض به اين حركت غير مردمي تجمع آرام خواهيم داشت.تا شايد مسوولان استان با صداي سبز مردم از خواب غفلت بيدار شوند.
از همه دوستان مي خواهيم تا در اطلاع رساني به موقع ما را ياري كنند.مریم حسینی  
[ ۸۸/۷/۱۴ در ساعت ۱۲:۴۳  ]

سلام استاد
ازدانشجویان الزهرا هستم ترم بعد هم مرخصی گرفتید ؟؟
افتخار ما این بود که در کنار شماییم خواهشا زودتر بیایید.بهمن  
[ ۸۸/۷/۱۱ در ساعت ۲۲:۰۰  ]

سلام خانم کدیور
صدای زنانه در ایران زیاد شنیده نمی شود؛ نه اینکه نباشد، امکان شنیدنش نیست. صدای زنانه، صدایی که از موضع قدرت بر ویژگی های زنانه تاکید می کند. امیدوارم که موفق باشید.
راستی روزنوشت استاد مهاجرانی را نمی توانم باز کنم. دلمان برایشان تنگ شده است. حالشان چطور است؟سبز  
[ ۸۸/۷/۱۱ در ساعت ۰۱:۰۴  ]

سلام خانم کدیور خسته نباشید. نوشته بودید
دراویش منظورتون هم کیشهای من و امثال منه که نه در دوران پهلوی و نه در این دوران به رسمیت شناخته نشدیم و تنها شخصی که از ما نام برد شیخ بزرگ کروبی بود. ما هر کجا باشیم دعاگوی شیخ بزرگیم.

یا حق
موفق و پایدار باشید

: